Святкування Дня працівників освіти

Осінніми погожими днями, коли жовкне листя, але сонце ще стоїть досить високо в небі,  в Україні відзначають день працівників освіти. Цьогоріч свято постукало в двері з першим жовтневим днем.

ПРАВО НА ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ

ПРАВО НА ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ є одним із основоположних прав людини і громадянина, що забезпечує становлення демократичного суспільства. Особливо актуальним забезпечення надання та оприлюднення інформації набуває в умовах глобалізації, коли інформація є фактично одним з основних чинників, що впливають на розвиток сучасних суспільних відносин. Статтею 34 Конституції України гарантується право кожного на вільний збір, зберігання, використання і поширення інформації. Одержання та поширення інформації закріплено і Загальною декларацією з прав людини. Правове регулювання доступу до інформації здійснюється також іншими нормативно-правовими актами, особливе місце серед яких займають Закони України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

Поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя у добровільному порядку

 Добровільний поділ майна подружжя – передбачає досягнення відповідної угоди між подружжям. Волевиявлення подружжя про поділ спільного майна має бути засвідчено нотаріусом.

Законопроект про державний контроль за рішеннями органів місцевого самоврядування відкликаний

19 вересня 2017 року проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України» був відкликаний з Секретаріату Кабінету Міністрів України. Відкликання було ініційовано розробником – Мінрегіоном.   Це свідчить про черговий успіх Асоціації міст України у захисті місцевого самоврядування та збереження вектору його подальшого розвитку. Прийняття вказаного законопроекту призвело б до невиправданого втручання місцевих держадміністрацій у роботу місцевого самоврядування.  

Спортивні ігри школярів Житомирщини 2017 -2018 р.

06 жовтня 2017 року в м. Бердичів вихованці ДЮСШ виступили на обласних змаганнях з легкої атлетики в залік Спортивних Ігор школярів Житомирщини 2017 -2018 р., де показали гідний результат. Хочеться відзначити Петренко Людмилу, ученицю Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 , яка зайняла 2 місце в бігу на 800 метрів.

І знову спортивна перемога

26 вересня 2017 року в м. Житомир  у спортивному залі Житомирського державного технологічного університету  відбувся Кубок Житомирської області з тенісу настільного серед дітей та осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами розумового та фізичного розвитку з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

День жалоби на території населених пунктів Брусилівської селищної ради

На виконання рішення виконкому Брусилівської селищної ради №204 від 06.09.2017 року «Про оголошення Днів жалоби на території населених пунктів Брусилівської селищної ради» встановлено 4 жовтня Днем скорботи за  загиблими мешканцями Брусилівської селищної ради, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Засідання Обласної ради старшокласників

02 жовтня 2017 року відбулося засідання Обласної ради старшокласників, під час якого було проведено звітно-виборчу конференцію на базі Обласної ради та Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ольжича.

В Озерах відзначили День ветерана та День людей похилого віку

Перший день жовтня кожного року- це День ветеранів, людей поважного віку, які мають великий життєвий і професійний досвід. І для кожного ветерана в цей день найкращі слова вітань і квіти, пісні і побажання. Аматори Озерського сільського Будинку культури разом з в.о.старости Терещуком В.Г. запросили на святковий концерт всіх жителів села, а пісні та вірші були найкращим вітанням  поважним односельчанам. Святкового настрою додали чудові осінні квіти, які подарували всім присутнім діти.