В селищному Будинку культури  працює гурток креативного рукоділля

В селищному Будинку культури працює гурток креативного рукоділля

   Гурток креативного рукоділля "Творчі витребеньки. Шила та порола" Брусилівського селищного Будинку культури. Вітаємо з Днем Святого Миколая. Наші роботи: підставака для письмового приладдя, нитяна лялька "Мартиничики", різдвяний Янгол та лісовий Ангел.

В день Cвятого Миколая засвітилася ялинка

В день Cвятого Миколая засвітилася ялинка

    19 грудня до прикрашеної біля Брусилівського селищного Будинку культури ялинки на традиційну святкову зустріч із молодшими школярами прийшли із святковими вітаннями Брусилівський селищний голова Габенець В.В., голова Брусилівської районної ради Рафальська Н.А. та перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Ненюк О.О. Вони привітали всіх із чудовим зимовими святами, яких з нетерпінням чекають всі і дорослі, і діти- із святом Миколи Чудотворця, з прийдешнім Новим роком та різдвяними колядками і щедрівками. Аплодисментами дякували глядачі школярам Брусилівського ліцею імені Георгія Готовчиця та Брусилівського ліцею №1 імені Івана Огієнка за вірші і пісні, а також взяли участь разом з ними у святковому флеш-мобі та у «Хвилинці добра». Радістю засвітилися оченята дітей, коли на святі з’явився святий Миколай, адже кожен так очікував зустрічі з ним!.. В цей день творяться чудеса- переконані малята, і чудо справді здійснилося- засвітилася різнокольоровими вогниками красуня-ялинка, яка радуватиме нас впродовж усіх свят, і багато школярів та дошкільнят отримали на святі солодощі, і сфотографувалися біля ялинки… Звичайно, чудеса допомогли творити добрі чарівники- Брусилівська селищна рада на чолі з Габенцем В.В. та КП «Добробут» селищної ради. Щиро дякуємо школярам, вчителям і всім небайдужим дорослим за участь в святковому дійстві і вітаємо з прийдешнім Новим роком, щоб ступив широким кроком на поріг у кожну хату і веселу, і багату, дружню, щиру і щасливу у сім’ю трудолюбиву. Хай ласкою щедрою всіх Господь огорта й дарує всім нам многії і благії літа!!!!

Брусилівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається з приводу дотримання вимог безпеки при користуванні електричними гірляндами та піротехнічними виробами

Брусилівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається з приводу дотримання вимог безпеки при користуванні електричними гірляндами та піротехнічними виробами

   Наближаються довгоочікувані Новорічні та Різдвяні свята, і вже зовсім недалеко загадкова Новорічна ніч, яка, на жаль, дуже часто приносить не лише радість в оселі жителів, а й смуток. Новорічні свята зазвичай проходять під яскраво оформлені електричними гірляндами ялинки, вибухи петард, хлопавок і конфеті, у сяйві яскравих ракет, іскор від бенгальських вогнів, милуючи око не тільки дітвори, а й дорослих. Іноді необережне поводження тягне за собою страшні наслідки, які викликанні використанням різного роду піротехнічних виробів та електричних гірлянд.

Відбулася 39 сесія селищної ради

Відбулася 39 сесія селищної ради

    На черговій сесії Брусилівської селищної ради затверджено бюджет на 2020 рік, затверджено Програми в різних галузях діяльності ОТГ та інші питання. Всього на зібранні розглянуто 50 питань.

СТОСОВНО ЗАПОБІГАННЯ ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ  НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У 2020 РОЦІ

СТОСОВНО ЗАПОБІГАННЯ ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У 2020 РОЦІ

  Виконавчим комітетом селищної ради 04.12.2019р. прийнято рішення «Про затвердження Заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Брусилівської селищної ради у 2020 році». Даним рішенням затверджено цілий ряд конкретних заходів, одним із яких є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи через засоби масової інформації щодо пропаганди безпечної поведінки на воді, перебування на льоду, розміщення корисних порад з правилами безпечного відпочинку тощо.

Профілактична акція «16 днів проти насильства»

Профілактична акція «16 днів проти насильства»

   Щороку з 25 листопада по 10 грудня на території Брусилівської селищної ради проходить профілактична акція «16 днів проти насильства». В рамках  акції відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради спільно зі службою у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради, соціальними педагогами та психологами навчальних закладів   проведено ряд заходів для учнів. Зокрема, діти отримали інформації про те, як   попередити насилля в шкільному середовищі, які бувають види насилля. Їм були роздані листівки та буклети.  Заходами було охоплено 256 осіб  учнівської молоді, серед яких були діти із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти учасників АТО/ООС,  внутрішньо переміщених сімей, вихованці дитячих будинків сімейного типу, діти, які проживають у прийомних сім’ях та перебувають під опікою.

Зустріч учасників, які брали участь в проведенні заходів по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Зустріч учасників, які брали участь в проведенні заходів по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

    Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в Брусилові, біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії» на традиційну зустріч зібралися жителі Брусилівщини, які брали участь в проведенні заходів по ліквідації страшних наслідків чорнобильської катастрофи у 1986-1989 роках. Боляче усвідомлювати, що через «мирний» атом з кожним роком зменшується кількість безпосередніх учасників тих трагічних для України подій, хвороби підкошують здоров’я і ліквідаторів, і постраждалих від Чорнобильського лиха, і тих, хто народився далеко від радіаційної зони.    

Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права

   З метою підвищення обізнаності громадян щодо прав людини та механізмів їх реалізації та захисту, в рамках проведення  Всеукраїнського тижня права, начальником відділу юридичного забезпечення селищної ради Людмилою Лужних та відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради Марією Шарамко проведено годину спілкування з працівниками ТОВ «Фабрика Папірус» на теми прийняття та оформлення спадкового майна, приватизації земельних ділянок, виготовлення правовстановлюючих документів та нерухоме майно, додаткової оплачуваної відпустки одинокій матері, стягнення заборгованості по аліментах, виїзду дітей за кордон без дозволу одного з батьків, позбавлення батьківських прав одного з батьків.