Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада
Брусилівський район, Житомирська область

Сторінка на стадії наповнення.

19 червня 2018 року відбулось позачергове двадцять друге засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата створення: 17:53 19.06.2018

   Брусилівська селищна рада повідомляє, що 19 червня 2018 року відбулось позачергове двадцять друге засідання виконавчого комітету селищної ради сьомого скликання, на якому розглянуто питання порядку денного:

Свято до Дня медичного працівника

Дата створення: 17:48 19.06.2018

  Урочистості  з нагоди професійного свята - Дня  медичного працівника України- відбулися у Брусилівському селищному Будинку культури.  Працівників охорони здоров’я Брусилівщини зі святом привітали  головний лікар КУ «Брусилівська центральна районна лікарня» С.В.Хабаза та головний  лікар  КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради О.В.Михаленко і вручили відзнаки кращим працівникам медицини структурних підрозділів.   

Колектив соціальної служби поповнися фахівцями із соціальної роботи

Дата створення: 17:30 19.06.2018

    У червні цього року колектив Комунальної установи « Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради поповнився фахівцями із соціальної роботи відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Віднині у таких населених пунктах як Хомутець,  Водотиї, Соловіївка, Нові Озеряни, Скочище, Морозівка, Містечко працюють фахівці із соціальної роботи. Всі вони здобувають вищу освіту за спеціальністю «Соціальна робота» в Житомирському економіко-гуманітарного інституті ВНЗ Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Оплату навчання, яке проходить на базі Брусилівського інформаційно-консультативного центру цього вищого навчального закладу, здійснює Брусилівська селищна рада.

Літні канікули з книгою

Дата створення: 17:17 19.06.2018

    Літо – час шкільних канікул з веселими іграми, забавами, пригодами, та… книжковими дивами. Для корисного і веселого відпочинку в дні літніх канікул Брусилівська бібліотека для дітей організовує і проводить різні заходи. Щорічно кожна бібліотека, яка обслуговує дитяче населення, розробляє і реалізовує Програму літніх читань.  

Про оголошення конкурсу

Дата створення: 16:51 19.06.2018

   Брусилівська селищна рада, відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  - головний  спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин, віднесеної до VІІ категорії посад органів місцевого самоврядування.

До уваги учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності! Психологічна реабілітація – це допомога людині у відновленні свого здоров’я

Дата створення: 16:46 19.06.2018

   Надзвичайно важливим питанням для держави є здоров’я людей, які приймали участь у бойових діях в АТО, зокрема, їх психологічний стан. Повернувшись із зони бойових дій людям складно адаптуватися до мирного життя, незалежно від того чи продовжують вони служити в армії, чи звільнилися та не можуть реалізувати себе в мирному житті.

ВІТАЄМО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата створення: 12:04 14.06.2018

  Медичний працівник -    професія   особлива  і  шанована, одна з  найважливіших у  нашому  суспільстві.    Це  щоденна    невтомна праця  у день і вночі, в  холод  і  спеку,  у лікарні   і на вулиці,  в  мирні  дні  і в  час   бойових   дій, найгуманніша професія, яка   приводить  у  цей  світ,  береже і  рятує життя!

Заходи до Міжнародного Дня захисту дітей

Дата створення: 11:56 14.06.2018

    Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. 1 червня відзначається Міжнародний День захисту дітей. Винятком не стала і Брусилівська селищна рада, яка повсякчас турбується про духовний розвиток громади. Для дітей, які були присутні на святі, працівники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували цікаві ігри та розважальні конкурси. В конкурсі малюнку на асфальті на тему: «Діти єднають Україну» переможцям було вручено призи. Найактивніші учасники конкурсів та ігор  отримали заохочувальні подарунки.

Професіографічна екскурсія

Дата створення: 11:06 13.06.2018

    В профорієнтаційній роботі з школярами дуже важливо звернути увагу підростаючого покоління на необхідність врахування вимог сучасного ринку праці при виборі майбутньої професії. Особливої уваги варте практичне ознайомлення школярів з професіями, які актуальні на ринку праці району, шляхом проведення професіографічних екскурсій. Ось і сьогодні учні 3-5 класів пришкільного табору «Меридіан» Брусилівської гімназії ім.  Г. О. Готовчиця відвідали фабрику «Папірус». Привітно зустріла дітвору молода команда підприємства. Діти побували на виробничих  потужностях фабрики, в цехах з виготовлення канцелярського приладдя, складських приміщеннях, гуртожитку. Була можливість спостерігати за практичною роботою працівників безпосередньо на робочих місцях. Дітей вразили організація та умови праці, виробничі процеси, сучасне технологічне обладнання тощо.

Не той хліб, що в полі, а той, що в коморі!

Дата створення: 10:16 07.06.2018

  Вже  зараз,  коли до початку жнив залишилося зовсім небагато часу, необхідно  подбати  про  виконання  всіх заходів, щоб золоте зерно не перетворилося на чорний попіл.