Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада
Брусилівський район, Житомирська область

Сторінка на стадії наповнення.

ХІ-й Міжнародний   фестиваль   пісні   «Чорнобильські   мотиви»

Дата створення: 12:19 12.12.2017

    8-9 грудня в м.Дніпрі проходив ХІ-й Міжнародний   фестиваль   пісні   «Чорнобильські   мотиви», який проводиться з нагоди Дня вшановування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Спортивні ігри школярів

Дата створення: 12:05 12.12.2017

Щороку, восени, активізується спортивне життя Брусилівщини. Вже стало хорошою традицією проводити серед закладів загальної середньої освіти нашої громади "Спортивні ігри школярів". Ця осінь не стала виключенням. Починаючи з вересня, спортсмени брали активну участь в усіх змаганнях . Зокрема, 27 жовтня в Брусилівській гімназії ім. Г.О. Готовчиця пройшли фінальні змагання серед юнаків та дівчат з волейболу в залік Спортивних ігор.

Здай  кров -  врятуй  життя  іншого

Дата створення: 11:48 12.12.2017

          «Здай  кров -  врятуй  життя  іншого,  а  можливо й  своє » - під  таким гаслом відбувся  забір  донорської  крові  в Брусилівському районі.

За роль у фільмі « Я – слуга народу»…

Дата створення: 16:26 08.12.2017

   Цьогорічне святкування Дня місцевого самоврядування запам’ятається всім, хто шостого грудня став учасником незвичного дійства у селищному Будинку культури. Адже там були не просто вітання та концертна програма, а й  вручення особливих відзнак…

Робота за контрактом

Дата створення: 14:20 08.12.2017

Всім відомо, що в Україні триває створення сучасного професійного війська. Тому активно проводиться кампанія щодо орієнтації громадян на службу за контрактом у Збройних Силах України.

Виставка – конкурс «Подарунок воїну»

Дата створення: 10:49 08.12.2017

      05 грудня 2017 року, напередодні Дня Збройних сил України, працівники ЦДЮТ «Мрія» разом зі своїми вихованцями відвідали КПНЗ «Обласний центр НТТУМ». Огородник Людмила Анатоліївна та Сливка Софія брали участь у виставці – конкурсі «Подарунок воїну» на якому вони представляли оберіг у вигляді українського вінка з лялькою мотанкою. Призерка  виставки-конкурсу  «Подарунок воїну» Сливка Софія яка заняла І місце в номінації «Сувеніри для військовослужбовців до Дня  Збройних сил України» молодша вікова  категорія, за роботу «ОБЕРІГ»

Акція «Здай кров - врятуй життя»

Дата створення: 10:43 08.12.2017

  У кожній людині є близько 4,5-5,5 літрів крові. І при кожному кровоточивому донорі забирають приблизно десяту частину - 450 мл. В світі найчастіше зустрічається кров першої групи з позитивним резус-фактором.  Менше всього людей з четвертою групою крові та негативним резус-фактором. У більшості країн люди з цією групою складають не більше 1 відсотка від населення країни.

ІІ-ий обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні

Дата створення: 10:29 08.12.2017

    З метою патріотичного виховання учнівської молоді, виховання любові до Батьківщини, рідної землі, рідної домівки, до батька і матері, до своєї родини, підтримки кращих дитячих художніх колективів, юних талантів та обдарувань  4 грудня 2017 року  комунальним позашкільним навчальним закладом «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради  був проведений 2-ий обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні. Фестиваль проходив на базі Центру творчості дітей і молоді м. Житомира.

Виїзний прийом громадян

Дата створення: 11:24 07.12.2017

    11 грудня 2017 року,  з 11.00 до 15.00 години, начальником відділу «Брусилівське бюро правової допомоги»  Ю. Ободзінським, буде здійснено виїзний прийом громадян з обмеженими можливостями у  селі Соловіївка Брусилівської об'єднаної територіальної громади.

Гуманітарна підтримка

Дата створення: 11:02 07.12.2017

    За підтримки БПП «Солідарність» та  тісній співпраці КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради з благодійним фондом   ВМТ «Духовне відродження» нещодавно  отримано  два гуманітарні вантажі, а саме:  харчова суміш - рис швидкого приготування, збагачена соєю   та новенькі інвалідні коляски  виробництва США. Цю допомогу отримали   прийомні сім’ї, під опікою яких 18 дітей,  сім’ї, які опинились в  складних життєвих обставинах і    мають на утриманні  102 дитини, сім’ї  опікунів,   під опікою яких  31 дитина та особи з інвалідністю. Співпраця з благодійними фондами буде продовжена і в наступних роках.