Сторінка на стадії наповнення.

 

Підприємців запрошують у бізнес-візит на заводи харчової промисловості за підтримки EU4Business

  ГО "Вдоскональ себе" запрошує представників малого та середнього бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей на навчально-консультаційний бізнес-візит до підприємств харчової промисловості. 12 березня відвідаємо Бердичівський пивоварний завод та крупозавод «Озерянка». У рамках проєкту «Доступна бізнес-освіта» за підтримки EU4Business планується відвідування цих місцевих підприємств, які є прикладом успішної підприємницької діяльності, задля обміну досвідом.  

«РАЗОМ ЗБЕРЕЖЕМО ЖИТТЯ»: ЗУСТРІЧ З МЕДИКАМИ

  22 лютого відбулася перша зустріч проектної команди Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб  з керівництвом, сімейними лікарями та педіатрами Брусилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги  у рамках проекту  «Разом збережемо життя».

Другий день конкурсу читців творів Лесі Українки

 Сьогодні, у Брусилівському селищному будинку культури пройшов другий день конкурсу читців творів Лесі Українки «До тебе Україно, наша бездольна мати, струна моя перша озветься» з нагоди 153-ї річниці від дня народження великої української поетеси, де взяло участь 19 читців-декламаторів з навчальних закладів та клубних установ Брусилівщини.   Дякуємо всім учасникам за високу майстерність!