Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада
Брусилівський район, Житомирська область

Сторінка на стадії наповнення.

 Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Дата створення: 15:09 19.04.2018

      Для підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці державна служба зайнятості пропонує зареєстрованим безробітним професійне навчання у власній мережі сучасних навчальних закладів – Центрах професійно – технічної освіти, які мають потужну навчально – виробничу базу європейського рівня. Мережа центрів професійно – технічної освіти розташована по всій Україні:  Дніпропетровський ЦПТО, Донецький ЦПТО,  Луганський ЦПТО, Львівський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Рівненський ЦПТО, Сумський ЦПТО, Харківський ЦПТО,  Івано-Франківський ЦПТО, Херсонський ЦПТО, Полтавський ЦПТО.,

Як позбавити батьківських прав?

Дата створення: 13:03 19.04.2018

  Трапляється, що батько чи мати не виконують свої батьківські обов’язки. Що робити в такій ситуації? Як позбавити батька чи матір батьківських прав? Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Брусилвівського бюро правової допомоги.

Робота в ОТГ, або як реалізувати себе в громаді?

Дата створення: 12:15 18.04.2018

   Сьогодні, 18 квітня, у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулась відкрита лекція Дмитра Клименка, радника з комунікації Житомирського ЦРМС та Дмитра Медушевського, заступника голови Довбиської ОТГ на тему «Практика, стажування та працевлаштування молоді в громадах». Близько 80 студентів із історичного, іноземної філології, філологічного, соціально-психологічного, педагогічного факультетів отримали інформацію про впровадження реформи децентралізації та можливості для молоді в існуючих громадах.   

Проведення судового засідання в режимі відеоконференції: порядок та строки подачі клопотання

Дата створення: 16:00 17.04.2018

    Цивільний процесуальний кодекс України передбачає можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції. Як і коли подавати клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції? Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Брусилівського бюро правової допомоги.  Клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду чи у приміщенні суду подається не пізніше ніж за п’ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

ДОЛУЧАЙСЯ – НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!!!!

Дата створення: 15:29 17.04.2018

   Щорічно у третю суботу квітня, починаючи з 1999 року,  в  Україні відзначається  День довкілля, встановлений відповідним Указом Президента України № 855 від 6 серпня 1998 року.

Правила користування пічним опаленням

Дата створення: 12:08 17.04.2018

    Перед початком, а також протягом усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання. Очищення від сажі та різноманітного бруду, зокрема й накипу, необхідно провадити: опалювальних печей періодичної дії на твердому та рідкому паливі - не рідше одного разу на три місяці, кухонних плит і кип'ятильників - щомісяця;  

Правила поводження з електричними приладами

Дата створення: 10:41 17.04.2018

   Кожен день ми користуємось електричними приладами, але потрібно знати, що вони криють у собі небезпеку. Так, дія електричного струму на людину може при­зводити до електричних травм та пошкоджень, таких як скорочення м'язів, що супроводжується сильним болем, втратою свідомості, порушенням роботи серця чи дихання (або обох цих порушень разом). Іноді трапляються нещасні випадки дія електричного струму, приводять до смерті людини. Та щоб уникнути багатьох неприємностей, достатньо завжди пам’ятати та дотримуватись таких правил:

Брусилівська селищна рада оголошує про формування Наглядових рад

Дата створення: 09:48 17.04.2018

 Брусилівська селищна рада відповідно до рішень 16 сесії селищної ради 7 скликання від 26.03.2018 року  оголошує  про формування  Наглядових рад

Еко-квест від Павла Дзюблика

Дата створення: 14:23 13.04.2018

12 квітня 2018 року відбулось позачергове вісімнадцяте засідання виконавчого комітету селищної ради сьомого скликання

Дата створення: 22:33 12.04.2018

    Брусилівська селищна рада повідомляє, що 12 квітня 2018 року відбулось позачергове вісімнадцяте засідання виконавчого комітету селищної ради сьомого скликання, на якому розглянуто питання  порядку денного: