Сторінка на стадії наповнення.

 

  Про  профілактичні  заходи

   Фахівці  Брусилівського  відділення   продовжують  інформувати  населення  щодо  важливості  імунізації  населення  та  профілактики  захворювань  і  пропаганди  здорового  способу  життя.

Семінар від ГО «Жіночий консорціум України»

23 березня 2023 року соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради долучилися до он-лайн семінару «Права громадян, постраждалих внаслідок війни: знаємо та діємо» від ГО «Жіночий консорціум України».

Сексуальна експлуатація

Повномасштабна війна, яку розв’язала росія, змусила багатьох українців і українок рятуватися, тікаючи від обстрілів у безпечніші регіони України. Залишившись без роботи, грошей, житла, в ситуації небезпеки та невизначеності люди стали більш вразливими.

СТОП КОРУПЦІЯ

      Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

Лекції з психічного здоров’я в громадах від Королівського коледжу (Великобританія)

20 березня 2023 року фахівці із соціальної роботи служби соціальної роботи та соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради долучилися до лекції з психічного здоров’я в громадах від Королівського коледжу (Великобританія).

Стан  захворюваності  ГРВІ  станом  на   20.03.2023р.  на території  Брусилівської  селищної ради

    Протягом  останнього  тижня   на території  Брусилівської  громади   на  гострі  респіраторні  вірусні  інфекції   захворіло  66  осіб,  що  на  50%  більше,  ніж   за  попередній  тиждень.

Всесвітній день соціальної роботи

   Щорічно третього вівторка березня відзначаємо Всесвітній день соціальної роботи. Свято започаткувала Міжнародна асоціація шкіл соціальної роботи сумісно з Міжнародною федерацією соціальних працівників в 1983 році. Метою Всесвітнього дня соціальної роботи є привернення уваги влади та суспільства до проблеми соціальної незахищеності, обмін досвідом представниками різних держав та розвиток соціальної сфери. Соціальна робота полягає у захисті та допомозі громадянам.