A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада
Житомирська область, Брусилівський район

Сторінка на стадії наповнення.

Літературно-мистецьке любительське об’єднання «Жива вода»

        З метою об’єднання жителів Брусилівщини на основі творчих інтересів, розвитку аматорського мистецтва, відродження і збагачення національних звичаїв і традицій своєї місцевості при селищному Будинку культури діє літературно-мистецьке любительське об’єднання «Жива вода», керівником якого є Філоненко Л.М.. Члени «Живої води» організовують зустрічі за «круглим» столом, виставки виробів народних умільців, презентації творчих робіт, беруть участь в районних, обласних та всеукраїнських культурно-масових заходах. А нещодавно в приміщенні Брусилівської центральної бібліотеки  імені  Г.М. Ткаченка відбулось чергове засідання любительського об’єднання, на якому було представлено нові поезії Юрія Кочубея з Морозівки, обговорено проекти презентацій творчих особистостей нашої місцевості- художників і  вишивальниць, майстрів по дереву і металу, літераторів, музикантів і співаків тощо, та запропоновано проводити мистецькі зустрічі в перший четвер  кожного місяця, на яких будуть представлятися творчі роботи і дітей, і дорослих (про дату засідань в місцевих ЗМІ будуть додаткові повідомлення).

11:36 10.10.2018

Незаконне звільнення: на що може претендувати працівник?

  У разі звільнення без законної підстави або незаконного переведення на іншу роботу працівник повинен бути поновлений на попередній роботі органом, який розглядає трудовий спір – так зазначено у ст. 235 Кодексу законів про працю України. Справи про поновлення на роботі розглядають районні, міські чи міськрайонні суди. За рішенням суду роботодавець повинен поновити працівника на роботі, навіть якщо в подальшому збирається оскаржувати це рішення в апеляційній інстанції.

12:30 08.10.2018

Мітинг до Дня жалоби на території населених пунктів Брусилівської селищної ради

     На виконання рішення виконкому Брусилівської селищної   ради №204 від 06 вересня 2017 року «Про оголошення Днів жалоби на території населених пунктів Брусилівської селищної ради» встановлено 4 жовтня Днем жалоби за загиблими мешканцями Брусилівської селищної ради, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.  Біля пам’ятника синам і дочкам,  які загинули за незалежність, гідність та цілісність України зібралися жителі Брусилова, щоб вшанувати пам'ять земляків, що загинули під час революції гідності та під час проведення антитерористичної операції, захисту  суверенітету та територіальної цілісності  України.          

14:26 05.10.2018

Брусилівська селищна рада повідомляє, що відділ «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради надає наступний перелік адміністративних послуг

Брусилівська селищна рада повідомляє, що відділ «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради надає наступний перелік адміністративних послуг:

14:10 05.10.2018

  Ні-домашньому насильству

       З метою реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» при КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради організовано телефонну «гарячу лінію» з питань запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильства по відношенню до дітей. Телефон «гарячої лінії»- 3-16-41, щоденно з 8.00 до 17.00 год., крім вихідних та святкових днів.

17:44 04.10.2018

Обираємо професійне майбутнє

     В рамках заходів щодо реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної  орієнтації на 2017-2020 роки Брусилівська районна філія  Житомирського ОЦЗ продовжує цикл профорієнтаційних уроків у школах району.

16:35 04.10.2018

Візьміть дитину у родину

    Це не єдине гасло над яким сьогодні працює відділ центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Але це не просто гасло – це крик душі кожної сироти та дитини, яка позбавлена батьківського піклування і які ще знаходяться в інтернатній установі та не  мають іншої сім’ї. Так, на превеликий  жаль, їх життя проходить в інтернатних закладах. У своїх мріях про щасливу родину вони щодня чекають,  що з’являться дорослі,  які подарують їм  батьківську та материнську любов, радість сімейного життя, будуть проводити разом з ними   свій вільний час. Але найбільше бажання дитини, щоб він чи вона мала змогу називати батьків мамою і татом.  

16:07 04.10.2018

  Патронат над дитиною

   Україна взяла курс на закриття інтернатних установ для дітей. До 2026 року, уже через 9 років, не залишиться жодного інтернату. Чи правильно це? Життя розсудить. Альтернатива інтернатним закладам є. Це-дитячі будинки сімейного типу, сім’ї опікунів та піклувальників, усиновителі, прийомні сім’ї. Набирає обертів і така форма сімейного виховання, як патронат над дитиною.           Патронатні вихователі після навчання та подання всіх необхідних документів опікуються дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, отримують через управління праці та соціального захисту населення значну державну допомогу. Найбільший термін перебування дитини (дітей) у патронатного вихователя-до півроку.

16:01 04.10.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь