Фото без опису  Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку підтримав до другого читання проєкт Закону №4416-1, який спрямований на залучення інвестицій у промисловий сектор економіки шляхом запровадження різних стимулів в індустріальних парках.

«Прийняття законопроєкту в другому читанні дасть можливість впровадити ряд переваг для учасників індустріальних парків. Це, своєю чергою, дозволить створювати нові робочі місця та дати поштовх для зростання економіки країни. Відтак, План дій щодо розвитку мережі індустріальних парків розрахований на кілька років, протягом яких новоутворені об’єкти стануть регіональними економічними магнітами. Дуже сподіваюся, що народні депутати проявлять послідовність у цьому важливому питанні та підтримають проєкт у другому читанні», – наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

  Законопроєкт №4416-1 передбачає компенсації суб’єктам господарювання та учасникам індустріальних парків 50% витрат на підключення та приєднання до електромереж.

  Також документом пропонується компенсація учасникам індустріальних парків частини відсоткових платежів за кредитами. Водночас – держава буде фінансувати будівництво та реконструкцію основної інженерно-транспортної інфраструктури та облаштування індустріальних парків.

  Нагадаємо, проєкт «Індустріальні парки» цьогоріч доданий до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році Урядом заплановані інвестиції у розбудову інфраструктури ще 4 індустріальних парків у розмірі майже 80 млн грн.