СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
Брусилівської селищної

 територіальної громади на період до 2027 року

 

 

 

Звіт про виконання у 2020 році Плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Стратегії Розвитку Брусилівської селищної територіальної громади на період до 2027 року

 

Звіт про виконання у 2019 році Плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Стратегії Розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
Брусилівської селищної

об‘єднаної територіальної громади до 2027 року

 

 

 

Проект Стратегії розвитку Брусилівської селищної об'єднаної територіальної громади до 2027 року

 

 

    Брусилівська селищна рада за сприяння Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування розробляє Стратегію розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

   Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

  За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

 Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Брусилівської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

 

Проектні ідеї обов'язково повинні відповідати таким критерціям:

 

1. Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути крема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проекту - не більше як 3 роки (2019-2021).

3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1)

6. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Брусилівської громади (Додаток 2)

7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 6 грудня 2018 року, до 18.00 год.

 

  Заповнені форми надсилайте на e-mail: brus_ekonomsr@ukr.net з поміткою «Проекти до Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, до начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради Гречко Олени Михайлівни за тел. 04162-30319 або 096-867-37-34

 

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї в додатку 3.

 

 

 

 Перше засідання робочої групи зі  стратегічного планування

  В Брусилівській об'єднаній територіальній громаді розпочався процес стратегічного планування.

  З метою підготовки проекту Стратегічного плану розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року селищним головою видано розпорядження від 21.02.2018 №34, яким  утворено Робочу групу з  розроблення Стратегічного плану  як консультативно-дорадчий орган при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради та затверджено Положення про Робочу групу.

   Робоча група почала активну роботу з розробки Стратегічного плану, головною метою якого є формування нового бачення сталого місцевого розвитку об’єднаної територіальної громади в умовах децентралізації.   

     06.03.2018 року в приміщенні селищної ради відбулось перше засідання робочої групи зі стратегічного планування. У роботі засідання взяли участь депутати селищної ради, працівники виконавчого комітету, приватні підприємці, представники громадськості, а також  в.о. старости на території сіл, що входять до складу громади. До роботи з розробки Стратегічного плану розвитку Брусилівської об’єднаної територіальної громади також залучений радник з регіонального розвитку Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» - координатор робочої групи Георгій Федорук.

            Під час засідання присутні мали змогу поставити запитання та висловлювати власну думку.

            На засіданні визначено наступні завдання: проведення опитування громадської думки мешканців та підприємців Брусилівської громади та збір даних для соціально-економічного аналізу Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади. Завдання необхідно виконати до наступного засідання робочої групи, яке планується провести у квітні 2018 року.

            Бажаючих заповнити анкету просимо звертатися за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, перший поверх, тел. 30319.

 

                                                                                                                                        Відділ економічного розвитку,

                                                                      торгівлі та інвестицій селищної ради

 

Друге засідання Робочої групи зі стратегічного планування

 

    5 червня 2018 року відбулося друге засідання Робочої групи із розробки Стратегічного плану розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року, модератором якого був радник з регіонального розвитку Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Георгій Федорук.

  Робочою групою було проведено збір, узагальнення та аналіз даних за ряд років, що характеризують не лише сучасний стан громади, а і динаміку її розвитку та опитування мешканців громади та підприємців, проведене у квітні-травні 2018 року.

  Начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради Оленою Гречко було презентовано соціально-економічний аналіз громади, Георгій Федорук презентував звіт про опитування підприємців та мешканців громади, які обговорено та покладено в основу подальшої роботи, проведено SWOT - аналіз Брусилівської ОТГ, визначено сильні та слабкі сторони та опрацьовано подальші кроки зі стратегічного планування.

 Відділ економічного розвитку, торгівлі

                                                      та інвестицій Брусилівської селищної ради

      

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОПТУВАННЯ МЕШКАНЦІВ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРМАДИ

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ  БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ