Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ РОМАНІВ – ЛІСНА РУДНЯ – МЕЖИРІЧКА

Дата: 19.07.2021 16:33

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області триває розбудова транспортної інфраструктури, будівництво та ремонт доріг.

Так, станом на сьогодні проводиться капітальний ремонт ділянки дороги О 061938 Романів – Лісна Рудня – Межирічка. Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, йдеться про ділянку км 1+500 – км 6+500.

Існуюча автомобільна дорога О 061938 належить до V категорії і проходить у межах населених пунктів смт Романів та с. Ясногород Житомирського району Житомирської області.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-tryvaie-kapitalnyj-remont-dilianky-dorohy-romaniv-lisna-rudnia-mezhyrichka/