Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" Аліна Сіренко та Дмитро Гончарук, село Морозівка.

Учасниці онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" Аліна Ковальчук та Вікторія Маєвська, Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ст., Брусилівської селищної ради.

Учасниця онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" Ольга Скуратівська, аматорка Брусилівського селищного Будинку культури.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" аматори Озерського сільського Будинку культури.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" гуртківці Биківського сільського клубу Софія Мосійчук, Анастасія Мосійчук, Вікторія Ущаповська.

Учасник онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" народний вокальний колектив "Калинонька" Биківського сільського клубу.

Учасник онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" Антон Поступальський. Учень Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хоча хлопчик має особливі освітні потреби, але він також має особливий музичний талант, який відзначають педагоги Брусилівської дитячої музичної школи.

Учасники онлайн-фестивалю"Чарівні мелодії зимових свят" вокальний колектив "Соловонька" та народний фольклорний колектив "Дивоцвіт", керівник Юрій Нарадка (Соловіївський старостинський округ) .

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" аматори Морозівського сільського Будинку культури Світлана Пашинська та Олександр Орел.

Учасник онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" народний вокальний колектив "Долинянка" Долинівського сільського Будинку культури.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" аматори Брусилівського селищного Будинку культури.

Учасниця онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" Таїсія Королюк, аматорка Брусилівського селищного Будинку культури.

Учасниця онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" Соломія Слунська, 3 роки

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" учні 5-А класу Брусилівського ліцею ім. Г.О.Готовчиця

Учасник онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" народний фольклорно-етнографічний колектив «Здвижаночка» Покришівського СБК. Керівник Ліна Гудзь.

Учасник онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" народний вокальний ансамбль "Дзвін", село Привороття. Керівник Ірина Угніч.

Учасниця онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" Юлія Алєксєєва аматорка Брусилівського селищного Будинку культури.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" ансамбль бандуристів клас викладача Сачок Жанни Василівни у складі Оратівської Анастасії 8 клас, Пінчук Альбіни 4 клас, Пінчук Поліни 4 клас, Оратівської Катерини 4 клас, Коваль Катерини 4 клас.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" вчителі Брусилівської музичної школи Анна Знайда , Жанна Сачок, Сергій Сачок, Лариса Івасенко.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" учні Брусилівської музичної школи Діана Хомич 2 клас, Мілана Присяжнюк 2 клас.

Учасник онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" учень Брусилівської музичної школи Дмитро Пятниківський 7 клас.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" учні Брусилівської музичної школи Анастасія Оратівська 8 клас, Поліна Пінчук 4 клас.

Учасник онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" учень Брусилівської музичної школи Ігор Демченко 7 клас (баян).

Учасниця онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят"

Надія Кириленко, 92 роки жителька села Биків.

Учасниця онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят"

Ніна Боклан , 86 років жителька села Дивин.

Учасник онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" Максим Царук учень 6 класу Брусилівського ліцею ім. Г. О. Готовчиця.

аматори Водотиївського сільського Будинку культури

Катерина, Дмитро та Костянтин Голуб.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят"

аматорський вокальний колектив "Черешенька" Водотиївського сільського Будинку культури.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят"

народний вокальний колектив "Молодички" Ставищенського старостинського округу.

Учасники онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят" аматори Соловіївського сільського клубу.

Учасниця онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят"

аматорка Брусилівського селищного Будинку культури Олена Хоменко.

Учасниця онлайн-фестивалю "Чарівні мелодії зимових свят"

аматорка Брусилівського селищного Будинку культури Олена Хоменко.

аматори Романівського сільського Будинку культури

Наталія Пожарська та Оксана Бабич

аматори Містечківського сільського клубу

Триває онлайн-фестиваль "Чарівні мелодії зимових свят". Для вас співають гуртківці ЦДЮТ "Мрія".

Розпочинаємо онлайн-фестиваль "Чарівні мелодії зимових свят". Для вас співає дует "Барвінок" у складі Алли і Віктора Царенків.