У рамках програми Президента «Велике будівництво» продовжуються роботи зі зведення наземного шляхопроводу над залізничними коліями неподалік міста Чуднів на км 57 + 058 автодороги Н-03 Житомир – Чернівці.  Про це повідомляє  Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Вже завершені роботи з влаштування балок. На кожному з прогонів їх по 7 у поперечному перерізі з відстанню в осях 1,75 м.

Наступним етапом буде влаштування монолітної плити.

Довжина збудованого шляхопроводу буде 66,886 м. Висота – 7,5 метрів над рівнем залізниці.

Зверніть увагу! Рух автопроїздом через залізницю на перегоні Чуднів – Волинський – Разіне на час ремонту закрито.

На 6-ти ділянках автодороги Житомир – Чернівці у Житомирській області триває ремонт (від міста Чуднів до кордону з Хмельниччиною).

Нагадуємо, що капітальний ремонт мосту в Овручі проводиться з випередженням графіку. Також розпочато ремонт автодороги державного значення Ставище – Брусилів – Попільня.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-nepodalik-chudnova-tryvaie-zvedennia-nazemnoho-shliakhoprovodu-nad-zaliznychnymy-koliiamy/