З серпня 2021 року по цей час Брусилівська селищна рада в числі декількох інших громад Житомирщини співпрацює з Фондом міжнародної солідарності (Республіка Польща) в Україні. У проєкті «Підтримка децентралізації: розвиток компетенції об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг», що реалізується Фондом і співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіка Польща та Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні, бере участь директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Мазуренко. В процесі кількох навчальних вебінарів вивчалась оцінка потреб і спроможності ОТГ в наданні соціальних послуг за допомогою спеціальної методики, аналіз та прогнозування потреб у соціальних послугах, розробка планів вирішення соціальних проблем та надання соціальних послуг, практичні аспекти організації соціальної сфери в органах місцевого самоврядування, проводилась самооцінка спроможності ОТГ надавати послуги у сфері соціальної допомоги. Кілька вебінарів було присвячено навчанню  основам  грантового менеджменту.

На початку року громади, що беруть участь в проєкті, отримали від фонду одноразову допомогу. В такий спосіб центр надання соціальних послуг отримав ноутбук. Нещодавно у Житомирі відбувся підсумковий навчальний семінар в рамках проєкту за участю Мирослава Ольчака, провідного експерта проєкту, де учасникам проєкту були вручені сертифікати. Співпраця з Фондом міжнародної солідарності продовжується.

КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради