Дієвий вебінар

Житомирським обласним центром соціальних служб організовано навчальний вебінар на тему «Поняття та види СНПК (сексуальне насильство пов’язане з конфліктом)» у якому взяли участь керівник служби соціальної роботи та фахівці із соціальної роботи служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

"ВСЕТУРБОТА» чим більш захищені люди, тим сильніша держава

Служба паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг) КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради розпочала свою роботу з 1 серпня цього року. Служба створена в рамках Меморандуму, укладеного між Брусилівською селищною радою та ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги». Проєкт під назвою: «Допомога вразливим групам населення. Створення медико-соціальних інституцій» фінансується та реалізується за підтримки ULEAD з Європою, Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

Навчання "Зцілення душі й тіла"

Анна Савицька, соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради та Світлана Кошин, психолог служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради взяли участь у програмі навчання та наставництва «Зцілення душі й тіла» Центру психосоматичної медицини (CMBM) за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». «Зцілення душі й тіла» – це науково обґрунтована програма, розроблена фахівцями з психічного здоров’я Університету Джорджтауну (США). Мета програми: знизити вплив психотравмуючих чинників, запобігати виникненню посттравматичних розладів, покращити рівень психологічного комфорту населення, знизити наслідки хронічного стресу.

Навчання для фахівців із соціальної роботи та психологів

Упродовж 15 та 17 серпня 2023 року в Житомирському обласному центрі у навчанні прийняли участь фахівець із соціальної роботи служби соціальної роботи Лідія Шульга та практичний психолог служби соціальної роботи Світлана Кошин. Навчання проходило для фахівців із соціальної роботи та психологів, які надають соціально-психологічні послуги сім’ям, які виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Швидко, оперативно та вчасно

Швидко, оперативно та вчасно надійшла гуманітарна допомога від обласної організації Товариства Червоного Хреста України десятьом внутрішньо переміщеним особам, які прибули у серпні цього року до Брусилівської селищної територіальної громади з підтоплених населених пунктів Херсонщини та з Донецької області. Спеціалісти з гуманітарної допомоги цього формування Юрій Богдан та Ігор Рудковський вручили людям, які потерпіли від бойових дій, російської агресії, залишились без даху над головою, особистих речей, необхідну допомогу. Це, зокрема, ліжка розкладні, ковдри, подушки, постільна білизна, рушники, засоби гігієни та продукти харчування. Щиро дякуємо обласній організації ТЧХУ в особі її керівника Олександра Богдана за тісну співпрацю і готовність вчасно прийти на допомогу тим, хто так потребує  нашої підтримки, доброго слова.

Завершилася навчальна програма «Лідери здоров'я громад»

Завершилася навчальна програма «Лідери здоров'я громад», в межах якої учасники з 16-ти громад України навчилися розробляти та втілювати ініціативи для покращення здоров'я мешканців своїх громад. У межах програми учасники занурилися в теми громадського здоров'я, навчилися управляти проєктами та мислити стратегічно, зрозуміло й ефективно комунікувати та вести переговори, розробляти послуги для покращення психічного здоров'я.

Створено нову службу

У двох громадах України - Брусилівській та в Батуринській, що в Чернігівській області, у рамках співпраці з ГО «Українська ліга паліативної та хоспісної допомоги», за підтримки ULEAD з Європою напрацьовано модель служби паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг). Рішенням 45 сесії Брусилівської селищної ради 8 скликання від 25 липня 2023 року таку службу створено в КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Її завдання: