КОМПЕНСАЦІЙНІ ВИПЛАТИ ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ, ЯКА НАДАЄ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

З метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб стосовно отримання адміністративних послуг в частині компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги виконавчий комітет селищної ради 03 травня 2023 року на своєму засіданні рішенням №1509 затвердив інформаційну та технологічну картки адміністративної послуги, яка надається через відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради та віддалені робочі місця, суб’єктами надання яких є Брусилівська селищна рада.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ ДЛЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦНАП» СЕЛИЩНОЇ РАДИ В ЧАСТИНІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Доводимо до Вас інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються, через відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради Брусилівською селищною радою Житомирської області в частині надання соціальних послуг, які затверджені рішеннями виконкому селищної ради від 01.03.2023 року №1379, 1381, 1382.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

У грудні минулого (2022) року Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – Мінреінтеграції) був затверджений новий Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. На його основі, зокрема, внутрішньо переміщеним особам здійснюються виплати.

АКТУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Останнім часом почастішали випадки, коли до відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради звертаються мешканці за отриманням різних довідок та витягів, а позитивного результату немає. Причина в тому, що заявник або відсутній в Реєстрах, або занесений до них з попередніми даними, які були правильними в минулому, а на даний час потребують уточнення. А діти до 14-16 років, в багатьох випадках – взагалі відсутні.