Сторінка на стадії наповнення.

УВАГА!

З 19.10.2020 по 27.10.2020 в Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості введено посилені обмежувальні заходи:

13:03 20.10.2020

Від відділення соціальної служби до комплексного закладу

Брусилівський район розпочинає свою новітню історію з 1990 року. З цього часу розпочинає свою діяльність і відділ соціального захисту населення Брусилівської районної ради у складі якого функціонувало відділення соціальної служби. Через п’ять років на базі цього відділення створено територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів і самотніх непрацездатних громадян з відділенням соціальної допомоги на дому. До грудня 2016 року територіальний центр двічі змінював свою назву та засновників і мав лише два структурних підрозділи.

17:37 16.10.2020

Урочистості до Дня українського козацтва та Дня захисника України

«О, Мати Божа! Ми - твої діти. Тобі сьогодні приносим квіти, Тебе благаєм, уклінно просим, до Тебе в небо ми руки зносим. Прийми нас, Мати, під свій Покров, Тобі даруєм серце й любов, від нужд і горя нас збережи, в лихій годині нам поможи…»- словами цієї молитви ведучі розпочали урочистості з нагоди Дня захисника України,  Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в Брусилівському селищному Будинку культури. Слова вітань присутнім в залі адресували Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, голова Брусилівської районної ради Ніна Рафальська, голова Брусилівської райдержадміністрації Сергій Бакуменко та голова Брусилівської районної організації ветеранів війни і праці Микола Гаєвський. Під час свята звучали пісні та молитва за Україну у виконанні аматорів селищного Будинку культури, Водотиївського СБК, Йосипівського СК, дитячої музичної школи, ЦДЮТ «Мрія», народного вокального колективу «Калинонька» Биківського СК. До пам’ятних місць в центрі Брусилова були квіти покладені як данина нашої пам’яті загиблим захисникам Батьківщини в різні періоди історії нашої держави. Ми обіцяємо ніколи не забути, якою ціною завойоване наше мирне життя. Дорогі наші захисники! Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, саме вам довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир! Ми дякуємо вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про небезпеку, ви усі, як один, незалежно від віку й занять, встали на боротьбу з ворогом, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину. Віддаючи данину вдячності вашій непохитній вірності, солдатському обов’язку, особистій відвазі, бойовому братерству щиро бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, миру, благополуччя і щасливого довголіття. Низький вам уклін!..  Всім нам бажаємо здоров’я, щастя та мирного  неба.

10:46 14.10.2020

Завершується ремонт читальної зали бібліотеки

В цьому році гарною новиною для всіх читачів та працівників Брусилівської центральної універсальної публічної бібліотеки ім. Г. М. Ткаченка стало рішення селищної ради про передачу в користування бібліотеки нового приміщення, що знаходиться за адресою вул. Митрополита Іларіона,13. На сьогоднішній день вже перенесено та запущено роботу бібліотеки для дітей, триває перенесення бібліотеки для дорослих. Наразі триває ремонт в читальному залі та кабінетах абонементу . Усім відомо, що бібліотека не є комерційною установою, тож  за все що потрібно в новому приміщенні- і ремонт зали в новій бібліотеці, нові стелажі, і за підтримку в  менш «глобальних» але дуже важливих питаннях ми завдячуємо Брусилівському селищному голові Володимиру Васильовичу Габенцю, який є ініціатором, підтримкою в нашій спільній справі, яка робиться для людей, для наступних поколінь.

13:03 08.10.2020

Брожка в стилі "бохо"

Гурток креативного рукоділля "Творчі витребеньки. Шила та порола" Брусилівського селищного Будинку культури сьогодні демонструє прикрасу, а саме брожку в стилі "бохо". Народжений в просторих степах Богемії, запозичений у циган, стиль бохо став улюбленим в багатьох народів - він дозволяє збирати в один образ несумісні речі. З'явився модний стиль на початку 21 століття. Це своєрідне співвідношення етнографічних елементів в одязі, використання ідей хіппі, вінтажу і мілітарі, але все в розумних межах, виважено і продумано. В результаті виходить неповторний образ, запам' ятовуючий і яскравий.

12:13 08.10.2020

«Соціальне таксі» поліпшує якість життя

Адресність, наближення соціальних послуг до жителів населених пунктів  є пріоритетом в діяльності Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Це, передусім, потребує врахування індивідуальних потреб вразливих категорій громадян- осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, людей похилого віку, ветеранів війни та праці, сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

11:42 08.10.2020

Здобутки і перемоги Брусилівської дитячої музичної школи

Важлива роль у сучасних державотворчих процесах належить мистецькій освіті як специфічній освітній галузі. Саме через неї реалізуються актуальні завдання збереження духовної спадщини народу, формується естетична культура особистості.

11:19 08.10.2020

Відбулося 77 засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради

7 жовтня відбулося 77 засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради сьомого скликання. На засіданні було розглянуто наступні питання: про роботу відділу фінансів, планування, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради за звітний період 2019-2020 року, про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті селищної ради за звітний період 2019-2020 року, про затвердження звіту про стан готовності комунальних підприємств, установ, закладів Брусилівської селищної ради до опалювального сезону 2020-2021 років та інші. Всього розглянуто 30 питань.

17:42 07.10.2020