Україна для кожної дитини

Під таким гаслом у місті Львів відбувалась дводенна програма навчання для представників демонстраційних областей (Житомирської, Закарпатської, Харківської та Полтавської) щодо планування реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні на регіональному та місцевому рівнях. Учасниками цього форуму від кожної демонстраційної області були 5 громад. У складі делегації від Житомирської області, очолюваною директором департаменту соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації Оленою Грищук та начальником служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації Ганною Лужко, була Брусилівська селищна територіальна громада, селищний голова Володимир Габенець, начальник служби у справах дітей Брусилівської селищної ради Вікторія Потійчук, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Мазуренко.