4 звички для здоров'я вашого серця

Щоби наші серця були здоровими, потрібно постійно дотримуватися здорового способу життя. Він має складатися з декількох корисних звичок, які можна інтегрувати у побут без зайвих фінансових та часових витрат.

STOP КОРУПЦІЯ!

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

Фестиваль родинної творчості «Родинні скарби Брусилівщини»

Сьогодні у Брусилівському селищному будинку культури пройшов фестиваль родинної творчості  «Родинні скарби Брусилівщини» присвячений Міжнародному дню сім’ї і Дню матері. На фестивалі зібралися люди, у яких народна творчість живе в серцях, душах, сім’ях, живе у їхніх родинах.