Сторінка на стадії наповнення.

Посилання на інформаційні сторінки про COVID-19

Відповідно до резолюції  Прем’єр-міністра України від 27.03.2020 № 13137/0/1-20 та у зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та з метою проведення інформаційної роботи серед населення щодо необхідності дотримання карантину, важливості допомоги батькам, піклування про сусідів тощо.

15:10 02.04.2020

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

Службою у справах дітей Брусилівської селищної ради  та відділом соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради проведено профілактичний рейд на території смт. Брусилів.

17:07 31.03.2020

Брусилівська селищна рада інформує

Брусилівська селищна рада інформує про те, що Кабінетом Міністрів України  прийнято постанову від 03.03.2020р. № 166 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю»,  якою вдосконалюється механізм  надання фінансової підтримки  громадським об’єднанням осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів з метою ефективного їх використання, а також:

16:10 31.03.2020

Як прибирати вдома під час карантину?

З того, що на сьогодні відомо, ризики заразитися на коронавірусну інфекцію вищі через респіраторні краплинки. Ризик зараження від поверхонь існує, хоча офіційно таких випадків зареєстровано не було.

19:57 27.03.2020

Як безпечно вийти з дому на прогулянку, ходити за покупками, користуватись транспортом під час карантину?

Бути в карантині означає не покидати своєї домівки без нагальної потреби. Якщо вам треба вийти на вулицю, Всесвітня організація охорони здоров'я радить не підходити до людей ближче, ніж на 1 метр, а краще на 2 метри.

19:51 27.03.2020

До уваги керівників підприємств, установ та організацій, на яких неможливий перехід на дистанційний режим роботи

На території Житомирської області розташовані та функціонують ряд підприємств, установ та організацій, на які не поширюються норми підпункту 3) пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширення на території України гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» через неможливість забезпечення переведення виробничого процесу в дистанційний режим з огляду на технічні особливості виробництва (заводи, фабрики, виробничі підприємства, станції технічного обслуговування, автомобільні мийки,зоомагазини тощо) .

19:44 27.03.2020

Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе!!!

Коронавірус – родина распіраторних вірусів, що можуть спричинити від звичайної застуди до тяжкого респіраторного захворювання. Захворювання, яке викликав китайський коронавірус, називається COVID-19.

19:37 27.03.2020