До уваги громадян, які перебувають на квартирному та соціальному квартирному обліках!

На виконання  рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 06.09.2023  № 1699 Брусилівська селищна рада  в період  з 01 жовтня по 31 грудня 2023 року проводить  на  території  селищної територіальної громади інвентаризацію списків осіб,  що перебувають на обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку.

На виконання  рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради від 07.09.2022 року № 1053 Брусилівська селищна рада  проводить  на  території  всіх населених пунктів Брусилівської  селищної  ради в період  з 01жовтня по 31 грудня 2022 року інвентаризацію списків осіб, перереєстрацію громадян, що перебувають на квартирному обліку та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку як таких, що  потребують поліпшення житлових умов та соціального захисту.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ТА  СОЦІАЛЬНОМУ КВАРТИРНОМУ ОБЛІКАХ У БРУСИЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ!

На виконання  рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради від 02.09.2021 року № 534 Брусилівська селищна рада  проводить  на  території  всіх населених пунктів Брусилівської  селищної  ради в період  з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року інвентаризацію списків осіб, перереєстрацію громадян, що перебувають на квартирному обліку та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку як таких, що  потребують поліпшення житлових умов та соціального захисту.

РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "Про затвердження Порядку оформлення свідоцтв про право власності на житло та бланка свідоцтва"