Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ВІДНОВЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ АВТОДОРОГИ М-21 НА ОВРУЧЧИНІ

Дата: 20.07.2021 14:01

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області активно відновлюється мережа автодоріг. Так, завершуються ремонтні роботи міжнародної автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на Овруччині.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, йдеться про ремонтні роботи одразу на п’ятьох об’єктах президентської програми, які було розпочато у 2020 році вперше за 40 років.

Станом на сьогодні влаштовано всі шари дорожнього покриття на чотирьох ділянках: км 22+483 – 29+483, км 29+483 – 35+483, км 35+483 – 41+483, км 46+483 – 50+483, які пролягають через населені пункти Рудня, Прилуки, Першотравневе, Дубовий Гай, Овруч, Заріччя.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-zavershuietsia-vidnovlennia-mizhnarodnoi-avtodorohy-m-21-na-ovruchchyni-foto/