Контакти  персонально-відповідальних осіб за проведення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території селищної ради

ПІБ, посада

Контакти (електронна пошта, телефон, факс)

Адреса

Координатор з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території селищної ради /особа, відповідальна за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері  запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території селищної ради

Приходько Світлана Василівна

Тел. 0960577928

zastupnykhum@brusylivska-gromada.gov.ua

смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні 2

Відповідальний за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, роботу з кривдником згідно чинного законодавства

Васяніна

Алла Йосипівна

Тел. 0989331232

смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні 2

(юридична адреса)

смт.Брусилів, вул.Єдності, 3

(місце знаходження)

Законодавча та нормативно-правова база щодо запобігання та протидії домашньому насильству  або насильству за ознакою статі:

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Постанова Кабінету Міністрів України № 658 від 22.08.2018 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»

Постанова Кабінету Міністрів України № 654 від 22.08.2018 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

Постанова Кабінету Міністрів України № 655 від 22.08.2018 «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

Наказ Міністерства освіти і науки України № 509 від 22.05.2018 «Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України»

Наказ Міністерства соціальної політики України № 1852 від 11.12.2018 «Про утворення Державної установи "Кол-центр Міністерства соціальної політики України з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей"

Куди звертатися за допомогою у разі вчинення домашнього насильства або насильства за ознакою статі:

• Національна поліція  - 102
  • Національна «гаряча лінія»   протидії насильству в сім’ї

0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного)

(цілодобово, анонімно, безкоштовно, конфіденційно)

• Національна дитяча «гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116 111(з мобільного)
(анонімно, безкоштовно,конфіденційно, з 12:00 до 16:00)

• Відділ соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров’я Брусилівської селищної ради

04162 30155 (з 8:00 до 17:00)

• КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради

04162 31641 (з 8:00 до 17:00)

«Телефон Довіри» 15-50 або 0687185982 Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

9.00 -18.00 – щоденно, крім вихідних

У ситуації домашнього насильства головне – не мовчати!

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Куди звернутися по допомогу?

Куди звернутися по допомогу?  Наважитися звернутися по допомогу може бути складно. Та коли власний дім стає небезпечним місцем – необхідно розповісти про ситуацію хоча б комусь  Якщо говорити з незнайомими людьми про особисте страшно, розкажи про ситуацію комусь близькому. Другу, родичу чи просто тому, кому довіряєш.  Постарайся тримати контакт із цією людиною, щоб вона/він знали, де ти знаходишся і чи все у тебе гаразд  Та коли буде готовність або критична необхідність, будь ласка, звернися до служб підтримки!

Що робити у випадках насильства першочергово?

Що робити у випадках насильства першочергово?   Виклич поліцію! Взаємодія з кривдником може ставити під загрозу твою особисту безпеку. Натомість працівники поліції підготовлені, щоби втрутитися в ситуацію насильства, його зупинити та допомогти постраждалій людині.

Звертаємо Вашу увагу!

На території Брусилівської селищної територіальної громади функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.