Сторінка на стадії наповнення

«До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації  бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 18.12.2018 № 1293 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік» у редакції рішення обласної ради від 01.08.2019 № 1538 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2018 № 1293 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік» (додаток 7).

12:36 28.10.2019

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області

Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Брусилівська селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області. Підстава для розроблення: рішення Брусилівської селищної ради від 27 березня 2017 року № 90 «Про розробку (коригування) генеральних планів населених пунктів селищної ради з одночасним встановленням (зміною) меж населених  пунктів».

09:15 25.10.2019

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Брусилівська  селищна рада повідомляє, що рішенням 37 сесії 7 скликання селищної ради від 23.10.2019р. «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу, у новій редакції» затверджено перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу.

16:09 23.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПРОВЕСТИ КОНКУРСИ НА ПЕРЕДАЧУ В КОРИСТУВАННЯ НА УМОВАХ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ІНДИВІДУАЛЬНО ВИЗНАЧЕНОГО (НЕРУХОМОГО) МАЙНА

Брусилівська  селищна рада повідомляє, що рішенням 37 сесії 7 скликання селищної ради від 23.10.2019р. «Про оголошення про намір провести конкурси на передачу в користування на умовах договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна» вирішено оголосити  про намір провести конкурси на передачу в користування на умовах договору оренди індивідуально визначеного(нерухомого) майна:

15:00 23.10.2019

До уваги зацікавлених бізнес-кіл та підприємств ОТГ !!!!!

Інформуємо, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (СБРР), в рамках ініціативи СС EU4Business, запрошує українські малі та середні підприємства, що працюють в галузі сільського господарства та виробництва продуктів харчування, до участі у практикумі “ABSORB ТУРЕЧЧИНА".Торгові можливості на ринку Туреччини для агросектору та виробників продуктів харчування”, який відбудеться ЗО жовтня 2019 року, 15.00-18.00 у Києві, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України.

17:58 21.10.2019