Сторінка на стадії наповнення

Про скликання  сорок четвертої  сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  16 квітня   2020  року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради відбудеться сорок четверта сесія селищної ради 7 скликання.

10:51:58 02.04.2020

Оголошення про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради

Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області оголошує про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

09:28:07 01.04.2020

Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради

Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області відповідно до рішення 43 сесії 7 скликання Брусилівської селищної ради від 25.01.2020 № 1400 «Про внесення змін до статутних документів та структури КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради і оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради» оголошує конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

09:20:05 01.04.2020

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в звичайному режимі.

17:41:01 18.03.2020

ДО УВАГИ  СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ !!!!

До департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації надійшов лист від суб’єкта інноваційної структури ТОВ «Технопарк Полісся» (м. Пінськ, Республіка Білорусь) з переліком науково-технічних розробок.

12:06:37 11.03.2020

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ!

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення 4 сесії 7 скликання Брусилівської селищної ради від 07.02.2017р. № 41 «Про встановлення правил благоустрою території населених пунктів Брусилівської селищної ради» та рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради від 03.03.2020р. № 1174 «Про закріплення територій по благоустрою на території населених пунктів Брусилівської селищної ради» (повний текст рішень висвітлено на Веб-сайті селищної ради в рубриці «офіційні документи») юридичні особи та фізичні особи-підприємці прибирають свою, а також закріплену селищною радою територію.

10:22:13 10.03.2020

Керівникам установ, організацій, закладів, які діють  на території Брусилівської селищної ради,  керівникам структурних підрозділів селищної ради

Враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваністю на коронавірус та у зв’язку із зареєстрованим випадком коронавірусу в Україні, ґрунтуючись на рекомендації МОЗ України, рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол № 2 від 04.03.2020), рішення комісії з питань ТЕБ та НС при виконавчому комітеті селищної ради  (Протокол № 40 від 05.03.2020) та з метою профілактики поширення коронавірусу - обмежити проведення будь-яких масових заходів з 6 березня 2020 року терміном на один місяць.

10:15:37 10.03.2020

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Костьольна в смт.Брусилів,  Брусилівського району, Житомирської області.

10:51:19 04.03.2020