Сторінка на стадії наповнення

Про скликання чергової сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до   Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання відбудеться чергова сесія селищної ради восьмого скликання 21 лютого   2024 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.

ЗАПРОШУЄМО НА БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ "ПТАХИ НАДІЇ"

Творча спільнота молодих артистів Житомирщини запрошує всіх бажаючих відвідати мистецький захід "Птахи надії" в підтримку ЗСУ, який відбудеться 18 лютого 2024 року о 16.00 годині в Брусилівському селищному будинку культури.

Про скликання  позачергової сесії Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

Керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до   Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання відбудеться позачергова сесія селищної ради восьмого скликання 7 лютого  2024 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.