Сторінка на стадії наповнення

Оголошення про конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2023 році

Брусилівська селищна рада оголошує конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2023 році.

Про скликання  чергової сесії Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

Відповідно до ст.ст. 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись  Регламентом Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання  18 січня  2023 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради відбудеться чергова сесія селищної ради восьмого скликання.

УВАГА! ФОТОКОНКУРС!

Зараз зима, природа спить, не цвітуть квіти... Але ж речі теж інколи можуть оживати!

ОГОЛОШЕННЯ

Брусилівської селищна рада повідомляє про намір підвищити  визначений економічно обґрунтований тариф на послуги з централізованого водопостачання, які надаються комунальними підприємствами  Брусилівської селищної ради  для II групи споживачів (підприємства, організації, установи):

Як може нашкодити громадам Житомирщини новий закон про забудову міст

13 грудня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №5655 про реформування сфери містобудівної діяльності. Підтримали документ 228 народних депутатів, в тому числі – обранців з Житомирщини.

Розпочинаємо онлайн-Проєкт на кращі різдвяні вітання від старостинських округів Брусилівської селищної ради «Вже прийшло святе Різдво у кожну хатину. Хай же радість принесе нашій Україні!»

Брусилівський селищний Будинок культури розпочинає онлайн-Проєкт на кращі різдвяні вітання від старостинських округів Брусилівської селищної ради «Вже прийшло святе Різдво у кожну хатину. Хай же радість принесе нашій Україні!»

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ДО УВАГИ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ! РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАВЧАННЯ У ШКОЛІ ПРОЄКТНОГО МЕНЕДЖЕМЕНТУ

Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.