Сторінка на стадії наповнення

Про скликання чергової сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання відбудеться чергова сесія селищної ради восьмого скликання 20 березня  2024 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.

Брусилівська селищна рада оголошує про наявність вакантної посади

Брусилівська селищна рада оголошує про наявність вакантної посади - головний спеціаліст з комунікацій та зв’язків з громадськістю Брусилівської селищної ради (на період  дії воєнного  стану).

Про скликання чергової сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до   Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання відбудеться чергова сесія селищної ради восьмого скликання 21 лютого   2024 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.

ЗАПРОШУЄМО НА БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ "ПТАХИ НАДІЇ"

Творча спільнота молодих артистів Житомирщини запрошує всіх бажаючих відвідати мистецький захід "Птахи надії" в підтримку ЗСУ, який відбудеться 18 лютого 2024 року о 16.00 годині в Брусилівському селищному будинку культури.