Брусилівський район, Житомирська область

Сторінка на стадії наповнення

До відома суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Дата створення: 17:16 21.02.2018

З метою надання допомоги у підвищенні кваліфікаційного рівня управлінських кадрів для сфери підприємництва за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізується Програма «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»).

Про оголошення конкурсу

Дата створення: 14:50 16.02.2018

Виконавчий комітет Брусилівської селищної ради, відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

Прийом громадян головою  Житомирської обласної ради

Дата створення: 11:52 15.02.2018

20 лютого 2018 року в приміщенні Брусилівської селищної ради за адресою вул. Небесної Сотні, 2 о 12.00 годині, буде проводитись прийом громадян головою  Житомирської обласної ради Ширмою Володимиром Васильовичем. Попередній запис за телефоном  3-04-14

«До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!? Оголошується конкурс бізнес-проектів

Дата створення: 16:39 09.02.2018

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7. Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата створення: 14:55 05.02.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд: вул Івана Франка, с. Вільшка, Брусилівського району, Житомирської області.

Про проведення торгової місії до Федеративної республіки Нігерія та Республіки Гана

Дата створення: 16:39 30.01.2018

До відома зацікавлених бізнес-кіл та підприємств громади!

Про оголошення конкурсу

Дата створення: 15:22 26.01.2018

Брусилівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради.

Увага! Оголошення

Дата створення: 15:29 17.01.2018

Гранти на створення двох центрів післяврожайної обробки в секторі овочів та секторі фрукти-ягоди

Дата створення: 14:22 16.01.2018

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», надалі – «Кімонікс», запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестиційної діяльності, спрямованої на розширення ринків та обсягів збуту плодоовочевої продукції зі збільшеною доданою вартістю для безпосередніх її виробників шляхом поліпшення існуючих та/або створення нових потужностей логістичної інфраструктури, впровадження нових технологій та інноваційних рішень в ланцюгах руху продукції «від поля до столу». Останній термін подання заявок – 24 січня 2018 р.

Про надання грантів для фінансування інноваційних рішень і винаходів за програмою «Expo-Live»

Дата створення: 16:44 10.01.2018

До відома суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств, організацій громади!