Сторінка на стадії наповнення

Припиняє свою діяльність комунальна установа  Брусилівський методичний кабінет Брусилівської селищної ради шляхом ліквідації

Відповідно до рішення сорок шостої сесії Брусилівської селищної ради сьомого скликання від 24.06.2020 року №1496 припиняє свою діяльність юридична особа комунальна установа  Брусилівський методичний кабінет Брусилівської селищної ради шляхом ліквідації.

11:18:48 03.07.2020

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

Статтею 33 Закону України «Про відходи» забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, у підземних горизонтах, на території міст та інших населених пунктів.

17:34:13 02.07.2020

Відкритий обласний конкурс туристичної фотографії з нагоди Дня туризму

Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації, Житомирський обласний туристичний інформаційний центр оголошують відкритий обласний конкурс туристичної фотографії з нагоди Дня туризму. Участь у Фотоконкурсі безкоштовна. Право взяти участь у Фотоконкурсі мають всі бажаючі.

12:41:58 01.07.2020

Здається в оренду

Брусилівська селищна рада оголошує  про намір передати в користування на умовах договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна – на нежитлову будівлю (артезіанську свердловину) Брусилівської селищної ради, яка знаходиться на балансі комунального підприємства «Морозівське сільське комунальне підприємство» та розташоване за адресою: вул.Миру,203-В, 26б, с.Морозівка, Брусилівського району, Житомирської області, для господарських потреб та надання послуг з водопостачання (підстава рішення 46 сесії 7 скликання селищної ради від 24.06.2020 р. «Про намір передати в користування майно на умовах договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна»).

12:20:02 01.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Податкового Кодексу України  Брусилівською селищною радою  прийнято рішення  46 сесії 7 скликання  від 24.06.2020       № 1494 « Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих  податків   на 2021 рік» та рішення  від 24.06.2020 № 1495 «Про  встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», якими встановлено ставки та пільги  із сплати  земельного податку, податку на нерухоме майно, транспортний податок та єдиний податок на 2021 рік на території Брусилівської селищної ради .

11:32:36 30.06.2020

Графік виїзних прийомів громадян посадовими особами селищної ради на ІІІ квартал 2020 року

Керуючись Конституцією України  та Законом України «Про звернення громадян», на виконання  вимог Указу Президента України  від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові  заходи  щодо забезпечення  реалізації та гарантування  конституційного права  на звернення   до органів  державної влади  та органів місцевого самоврядування», з метою об’єктивного, всебічного і вчасного  розгляду звернень громадян оприлюднюємо графік виїзних прийомів громадян посадовими особами селищної ради на III квартал 2020 року.

11:10:12 30.06.2020

Благодійна допомога від Міжнародного благодійного фонду  «Карітас України», за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

26.06.2020 року для працівників Брусилівської селищної ради надійшла благодійна допомога від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe: захисні маски для обличчя та рукавички.

15:23:26 26.06.2020