Сторінка на стадії наповнення

Запрошуємо на зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Запрошуємо учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС на зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС 14 грудня  на 12 годину- відбудеться покладання квітів біля пам'ятного знаку "Жертвам Чорнобильської трагедії" та засідання "круглого столу" в Брусилівському Центрі зайнятості населення  з участю керівників органів місцевої влади.

10:56 05.12.2018

Про скликання двадцять шостої сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати двадцять шосту  сесію селищної ради 7 скликання  20 грудня  2018 року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

09:45 03.12.2018

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року

Брусилівська селищна рада за сприяння Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування розробляє Стратегію розвитку Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

14:13 27.11.2018

Про виставку “IRAN EXPO 2018”

Повідомляємо, що, за інформацією Мінекономрозвитку, з 13 по 16 грудня 2018 року у м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться ІІІ виставка експортних можливостей Ірану “IRAN EXPO 2018”.

11:01 20.11.2018

УВАГА! КОНКУРС!

ЗАПРОШУЄМО ЖУРНАЛІСТІВ до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».  Дедлайн подачі матеріалів – до 20 грудня 2018 року. Аплікаційна форма – bit.ly/ApplicationForm2018. Призери отримають грошові винагороди – від 10 до 20 тис. грн та участь у міжнародному заході.

10:24 15.11.2018