Брусилівський район, Житомирська область

Бібліотекар: майстерність без меж

Дата створення: 16:57 19.06.2018

Дата створення: 18:49 15.06.2018

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – частину будівлі майстерні, яка знаходиться на балансі Брусилівської селищної ради  площею 821 кв.м., що розміщена за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, с.Нові Озеряни, вул. Центральна, 127, для здійснення діяльності з переробки деревини.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Дата створення: 09:44 06.06.2018

Оголошується конкурс бізнес-проектів

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата створення: 09:56 05.06.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по: вул Шепетчука, с. Соловіївка, Брусилівського району, Житомирської області.

Про оголошення конкурсу

Дата створення: 09:53 05.06.2018

Брусилівська селищна рада, відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг»,  оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад посадових осіб:

Про скликання 18 сесії селищної ради

Дата створення: 09:43 05.06.2018

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати  вісімнадцяту   сесію селищної ради 7 скликання  15 червня 2018 року об   10 годині в залі засідань селищної  ради.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  рішення  селищної ради « Про затвердження  Положення про громадські пасовища»

Дата створення: 13:47 29.05.2018

Проект рішення «Про затвердження  Положення про громадські пасовища» розроблено  відповідно до ст. ст. 25, 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , ст. ст. 34, 83 Земельного Кодексу України, ч. 5 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розмежування земель державної та комунальної власності». Розробник проекту рішення  - відділ юридичного забезпечення  Брусилівської селищної ради

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата створення: 13:30 29.05.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд: вул Травнева, смт. Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області.

До уваги автоперевізників району!

Дата створення: 12:08 24.05.2018

30 травня о 12.00 год. в залі засідань відбудеться засідання «круглого столу» щодо організації пільгового перевезення в Брусилівському районі.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Брусилівської  селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік»

Дата створення: 09:18 21.05.2018

Метою прийняття рішення Брусилівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік» є безумовне виконання норм чинного законодавства та збільшення надходжень до місцевого бюджету.