Житомирська область, Житомирський район

БУДЕМО ГОТУВАТИ НОВИХ ФАХІВЦІВ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ ЖИТОМИРЩИНИ, — ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО У «ЖИТОМИРСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ»

Дата: 14.07.2021 13:00

Сьогодні, 13 липня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до підписання Меморандуму про співпрацю між Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ) та Державним університетом “Житомирська політехніка”.

Також участь у заході взяли голова Державної інспекції архітектури та містобудування Семен Кривонос, голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та ректор Державного університету «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов спільно зі співробітниками вишу.

Під час заходу ректор університету Віктор Євдокимов представив нову спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія», на яку абітурієнти зможуть вступити вже цього року.

Учасники зустрічі обговорили основні шляхи реалізації покращення умов для розвитку бізнесу, реалізації інвестиційних проєктів, а також модернізації дорожньої та соціальної інфраструктури в Житомирській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«Основним інвестором у галузь будівництва в України є держава і програма Президента України «Велике будівництво», зокрема спонукає навчальні заклади відкривати нові спеціальності. Спільними зусиллями будемо готувати нових фахівців для будівельної галузі задля розвитку Житомирщини та України», — зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/budemo-hotuvaty-novykh-fakhivtsiv-dlia-budivelnoi-haluzi-zadlia-rozvytku-zhytomyrshchyny-vitalij-bunechko-u-zhytomyrskij-politekhnitsi-video/