Міні-ярмарок-вакансій з ТОВ «Папірус Універсал»
Підбір кадрів для потреб роботодавців - один з основних напрямів діяльності служби зайнятості.
Літературно-мистецьке любительське об’єднання «Жива вода»
З метою об’єднання жителів Брусилівщини на основі творчих інтересів, розвитку аматорського мистецтва, відродження і збагачення національних звичаїв і традицій своєї місцевості при селищному Будинку культури діє літературно-мистецьке любительське об’єднання «Жива вода», керівником якого є Філоненко Л.М.. Члени «Живої води» організовують зустрічі за «круглим» столом, виставки виробів народних умільців, презентації творчих робіт, беруть участь в районних, обласних та всеукраїнських культурно-масових заходах. А нещодавно в приміщенні Брусилівської центральної бібліотеки імені Г.М. Ткаченка відбулось чергове засідання любительського об’єднання, на якому було представлено нові поезії Юрія Кочубея з Морозівки, обговорено проекти презентацій творчих особистостей нашої місцевості- художників і вишивальниць, майстрів по дереву і металу, літераторів, музикантів і співаків тощо, та запропоновано проводити мистецькі зустрічі в перший четвер кожного місяця, на яких будуть представлятися творчі роботи і дітей, і дорослих (про дату засідань в місцевих ЗМІ будуть додаткові повідомлення).
Незаконне звільнення: на що може претендувати працівник?
У разі звільнення без законної підстави або незаконного переведення на іншу роботу працівник повинен бути поновлений на попередній роботі органом, який розглядає трудовий спір – так зазначено у ст. 235 Кодексу законів про працю України. Справи про поновлення на роботі розглядають районні, міські чи міськрайонні суди. За рішенням суду роботодавець повинен поновити працівника на роботі, навіть якщо в подальшому збирається оскаржувати це рішення в апеляційній інстанції.
Профорієнтаційні уроки у Приворотті
Приворотські школярі знайомились з сучасним ринком праці, його перспективами розвитку, з основами вибору професії.
Мітинг до Дня жалоби на території населених пунктів Брусилівської селищної ради
На виконання рішення виконкому Брусилівської селищної ради №204 від 06 вересня 2017 року «Про оголошення Днів жалоби на території населених пунктів Брусилівської селищної ради» встановлено 4 жовтня Днем жалоби за загиблими мешканцями Брусилівської селищної ради, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Біля пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України зібралися жителі Брусилова, щоб вшанувати пам'ять земляків, що загинули під час революції гідності та під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.
Брусилівська селищна рада повідомляє, що відділ «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради надає наступний перелік адміністративних послуг
Брусилівська селищна рада повідомляє, що відділ «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради надає наступний перелік адміністративних послуг:
Ні-домашньому насильству
З метою реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» при КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради організовано телефонну «гарячу лінію» з питань запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильства по відношенню до дітей. Телефон «гарячої лінії»- 3-16-41, щоденно з 8.00 до 17.00 год., крім вихідних та святкових днів.
Обираємо професійне майбутнє
В рамках заходів щодо реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки Брусилівська районна філія Житомирського ОЦЗ продовжує цикл профорієнтаційних уроків у школах району.
Візьміть дитину у родину
Це не єдине гасло над яким сьогодні працює відділ центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Але це не просто гасло – це крик душі кожної сироти та дитини, яка позбавлена батьківського піклування і які ще знаходяться в інтернатній установі та не мають іншої сім’ї. Так, на превеликий жаль, їх життя проходить в інтернатних закладах. У своїх мріях про щасливу родину вони щодня чекають, що з’являться дорослі, які подарують їм батьківську та материнську любов, радість сімейного життя, будуть проводити разом з ними свій вільний час. Але найбільше бажання дитини, щоб він чи вона мала змогу називати батьків мамою і татом.
Патронат над дитиною
Україна взяла курс на закриття інтернатних установ для дітей. До 2026 року, уже через 9 років, не залишиться жодного інтернату. Чи правильно це? Життя розсудить. Альтернатива інтернатним закладам є. Це-дитячі будинки сімейного типу, сім’ї опікунів та піклувальників, усиновителі, прийомні сім’ї. Набирає обертів і така форма сімейного виховання, як патронат над дитиною. Патронатні вихователі після навчання та подання всіх необхідних документів опікуються дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, отримують через управління праці та соціального захисту населення значну державну допомогу. Найбільший термін перебування дитини (дітей) у патронатного вихователя-до півроку.