Свято Трійці у с.Костовці

Свято Трійці у с.Костовці

За традицією,  погожою дниною, сонячними обіймами  та Божою благодаттю зустрічає краян невеличке село Костовці  у цей святковий день. Убравшись у зелені шати ( як і годиться на П’ятидесятницю або Трійцю), ця мальовнича місцина  наповнюється багатоголоссям пісень, дитячим сміхом, розважливим гомоном бесіди, пахощами козацького кулешу впереміш із духмяним цвітом акації, жасмину, півонії…

«Книжковий дім відкритий всім»: екскурсія до бібліотеки

«Книжковий дім відкритий всім»: екскурсія до бібліотеки

«Книжковий дім відкритий всім»: екскурсія до бібліотеки …під такою назвою відбулась сьогодні для вихованців літнього табору, що діє при Брусилівській ЗОШ №1, які завітали до Брусилівської селищної бібліотеки ім. Г.М.Ткаченка на чолі з педагогом О.В.Медведчук. Бібліотекар кафедри юнацтва І.В.Толкач розповіла дітям про правила користування бібліотекою та перевірила, чи уважно вони слухали, за допомоги каверзних питань.

Обдаровані діти — гордість і надія Брусилівщини

Обдаровані діти — гордість і надія Брусилівщини

Діти — це майбутнє будь-якої нації та держави, на них покладають свої найкращі сподівання батьки, педагоги, наставники. Бог щедро обдарував дітей на Брусилівщині різними талантами до науки та мистецтва. Вони прославляють рідну землю і радують своїх батьків перемогами на різних конкурсах та олімпіадах, підтверджуючи своїм успіхом те, що наш край і його люди благословенні Господом.

Проведено обряд урочистої державної реєстрації народження

Проведено обряд урочистої державної реєстрації народження

У Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1-го червня, у Брусилівському  районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у Житомирській області  відбувся урочистий обряд державної реєстрації народження, який провела начальник відділу ДРАЦС Смиковська Галина Михайлівна. На реєстрації був присутній  Брусилівський селищний голова Володимир Васильович Габенець, який привітав родину Хомичів  із Морозівки  та родину Ариштович із Брусилова з народженням донечок, квітами та ціннимии подарунками.

«Пийте, діти, молоко – будете здорові!»

«Пийте, діти, молоко – будете здорові!»

1 червня у Брусилівській ЦРБ ім Г. М. Ткаченка бібліографом Мельниченко Т.І. був проведений бібліо-квест «Пийте, діти, молоко - будете здорові». Можливо те, що ви будете дуже здивовані, дізнавшись про існування такого свята, як Всесвітній день молока. Недарма це свято збігається із всесвітнім Днем захисту дітей. Адже саме вони є головними споживачами молока, яке надає помітний вплив на фізичний і розумовий розвиток. Цей продукт настільки багатий різними мінералами і мікроелементами, що замінити його не зможуть навіть найсучасніші й дорогі вітамінні комплекси.

До дня захисту дітей

До дня захисту дітей

28 травня, до Дня захисту дітей, працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради була організована поїздка 28 дітей пільгових категорій на VI Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «ЧілдренКінофест».

Місцеве самоврядування: події тижня

Місцеве самоврядування: події тижня

 У Житомирі в рамках проекту  «U-LEAD з  Європою» відкрився «Центр розвитку місцевого самоврядування». Відбулася ця подія 20 травня 2017 року. Фахівці, що працюватимуть у цій установі, яка розміщена за адресою: вул. Михайлівська, 8/1, надаватимуть практичну допомогу  органам  влади та місцевого самоврядування Житомирської області для реалізації регіональної політики та реформи з децентралізації, здійснення адміністративних послуг на користь громадян. Сьогодні в Україні вже працюють10 подібних центрів, а до кінця червня планується задіяти  23.

Визначено переможців історико –літературного  краєзнавчого  конкурсу  «Духовні скарби І.Огієнка»

Визначено переможців історико –літературного краєзнавчого  конкурсу  «Духовні скарби І.Огієнка»

Навчальний рік добігає кінця. Для кожного шкільного закладу травень –це пора «жнив»: виставлення оцінок, звітів, підсумків та нагороджень.Приємно, що багато учнів нашої громади у цьому році брали активну участь у найрізноманітніших конкурсах й олімпіадах із різних предметів, у спортивних змаганнях та мистецьких турнірах районного, обласного та всеукраїнського рівня, де вибороли призові місця та отримали грамоти й  дипломи.