Відпочинок у Тернопільській області

На протязі 13 днів група із 15 дітей пільгових категорій Брусилівської селищної ради відпочивала в оздоровчому комплексі «Лісовий» Тернопільської області,  розташованому серед гір, вкритого мішаними і хвойними лісами, як у чаші, в лісовій зоні Придністровського каньйону на березі річки Стрипа і місцевого озера. Це перша група дітей, яка вирушила на відпочинок в літку 2017 року. Під час відпочинку діти відвідали водоспад «Жіночі та чоловічі сльози», джерело бажань, скелі «Прозорі сльози», с.Скоморохи Бучачського району Тернопільської області. Були у таборі для дітей і різноманітні конкурси «Міс та містер табору», «Хто з верху?», «Нездоланні», гра «Веселка».

Новели в законодавстві щодо виконання рішень про стягнення аліментів

Конституцією України визначено основні права й обов’язки держави та громадян щодо забезпечення захисту дітей. Зокрема, у частині другій статті 51 Основного Закону зазначається, що батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття.

Оновлено перелік препаратів по програмі «Доступні ліки»

Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки” та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.

Гуманітарна допомога сім’ям,  які опинилися в складних життєвих обставинах

Гуманітарна допомога сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах

04 серпня 2017 року головним спеціалістом Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради, фахівець із соціальної роботи відділу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Комунальної установи «Центр надання послуг» Брусилівської селищної ради спільно з представником громадської організації ВМБО «Світанок дітям» було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді одягу, взуття, постільної білизни сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах із смт.Брусилова, с.Лазарівка та с.Осівці.

ОГОЛОШЕННЯ!  До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!!!

ОГОЛОШЕННЯ! До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!!!

Звертаємо вашу увагу, що рішенням обласної ради дванадцятої сесії сьомого скликання №757 від 27.07.2017 року внесено зміни у рішення обласної ради  до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес – проектів. Докладніше.

2 серпня відбулось сьоме засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради

Спекотний день не став на заваді, адже на порядок денний було винесено 27 важливих питань, котрі потребують нагального вирішення. Головував на засіданні керманич  ОТГ В.В.Габенець.

Візова лібералізація

Отримання безвізового режиму в створеній сьогодні соціально-економічній ситуації всередині України, пошук соціальних доходів, падіння промислового виробництва, зменшення рівня зайнятого населення України, а також значне перевищення середнього рівня заробітних плат країн Європейського Союзу над середнім рівнем заробітних плат в Україні формує  реальне збільшення рівня трудової міграції населення України в країни Європейського Союзу.

Не словом , а ділом !

На    часі    доводити   сказане  справами.   В Брусилівській  громаді  в цьому   переконуються  вже  вкотре.  Визначивши  цього  року   однією з пріоритетних  в соціально-економічному  розвитку  Брусилівщини  -  галузь   охорони  здоров’я,  керівництво  громади дбає про її розвиток,  зміцнення  матеріально-технічної  бази,  забезпечення  та  покращення  умов  надання  своєчасних  та  якісних  медичних  послуг.

Акція «Подаруй іграшку дитині»

Завдяки проведеній акції збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині»  працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради було забезпечено іграшками дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах із с. Скочища та с. Соболівка.

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня проголошено у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В цей день хотілося б підвищити рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми, привернути увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків, дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.