Правила поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів

Правила поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів

  Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Причиною багатьох вибухів на території України є боєприпаси, що залишилися з часів Великої Вітчизняної війни.

"Бібліотека нашої громади" під такою назвою пройшло бібліотечне свято та 95 ювілей бібліотеки

"Бібліотека нашої громади" під такою назвою пройшло бібліотечне свято та 95 ювілей бібліотеки

     Брусилів – одне з стародавніх містечок Житомирської області. За роки свого існування був свідком і учасником багатьох історичних подій. Історія бібліотечної справи в нашому краї бере свій початок з давнини. На початку минулого століття у Брусилові діяли фундаментальна та шкільна бібліотеки, у яких було не менше одної тисячі примірників книжок. Районна бібліотека і хата–читальня почали діяти в 1923 році. В 1938-1939 роках, із-за пожежі, бібліотеку перенесли в інше приміщення в центрі Брусилова. 

Навчання творчих дітей

Навчання творчих дітей

      З ініціативи Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та Фонду соціального захисту інвалідів на базі санаторію для батьків з дітьми «Тетерів», що поблизу Коростишева, 20-22 вересня 2018 року проводився Всеукраїнський тренінг з прикладного мистецтва для дітей-інвалідів, які проживають на забруднених територіях.  Головною метою тренінгу було навчання дітей-інвалідів та дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виготовлення виробів з природних та штучних матеріалів, розширення їх кругозору, реалізація творчих здібностей у дітей-інвалідів, підняття їх психологічного настрою, досягнення інвалідами оптимального інтелектуального і соціального рівня життєдіяльності, задоволення духовних потреб, навичок та умінь, соціальної адаптації в суспільному житті, заохочення дітей до творчої активності. Учасниками  тренінгу  були школярі Житомирської (Радомишльського, Народицького, Брусилівського районів та м. Коростишева) і Київської (Вишгородський район) областей, а також заступник директора Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Денисенко Т.Д. та спеціалісти Коростишівського УПСЗН. Із задоволенням діти брали участь в заняттях  з квілінгу, паперопластики, виготовлення ляльки-мотанки та виробів із солоного  тіста, які з ними впродовж двох днів  проводили працівники Коростишівської публічної бібліотеки, Потіївської спеціалізованої школи-інтернату та учні Брусилівського Центру дитячої творчості «Мрія» разом з керівником гуртків Огороднік Л.А.. 

Інформація щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів

   Щодо наявності лікарських засобів,витратних матеріалів,  медичних виробів та харчових  продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів,  благодійної діяльності і гуманітарної допомоги, станом на  01.10.2018 р  КНП « Центр ПМСД Брусилівської  селищної  ради»

  Осінь посріблила скроні

  Осінь посріблила скроні

   Красивою задушевною піснею у виконанні народного ансамблю «Чарівниця» селищного будинку культури розпочалося свято, приурочене Міжнародному дню громадян похилого віку, Дню ветерана. В актовій залі селищної ради на зустріч з людьми поважного віку завітали селищний голова Володимир Габенець, перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Олександр Ненюк, голова районної ради Ніна Рафальська, секретар селищної ради Алла Волошенко, голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Гаєвський, заступник Коростишівського міжрайонного Пенсійного Фонду України в Житомирській області Людмила Липко, в.о.старости села Морозівка Тетяна Романенко, працівники КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. У п’яти номінаціях, а саме: «Їх юність обпалена війною», «У праці-краса людська», «Лиш сильний знов розправить крила», «Осінь посріблила скроні та серце і душа молоді», «Материнська любов і турбота» були цікаві і задушевні розповіді про учасника бойових дій Михайла Нікитенка з Брусилова, ветерана праці, кавалера кількох орденів та медалей Миколу Шубана із Нових Озерян, підопічних центру соціальних послуг, слухачів «університету третього віку», активних учасників ветеранського руху, особу з інвалідністю Надію Боклан та Антона Соколовського, багатодітну маму, ветерана праці Ганну Бондаренко з Брусилова. Всі вони отримали подарунки від селищної ради, їм присвячувались пісні у виконанні ансамблю «Чарівниця» селищного будинку культури, Олександра Бондаря, Олени Тищенко, Василя Цюпи. Приємно, що завдяки благодійникам – ТОВ «Брусилівський маслозавод», підприємцям Ользі Балибердіній, Івану Макаренку, Миколі Мілієнку, Володимиру Мілієнку, Володимиру Святненку, Павлу Городецькому та магазину «Каштан», учасники свята пригощались солодощами, продукцією, виробленою на Брусилівщині.

Паління у ліжку в нетверезому стані призводить до трагедії

Паління у ліжку в нетверезому стані призводить до трагедії

 Ніхто сьогодні не застрахований від надзвичайних ситуацій чи подій, а тому важливим й необхідним є своєчасне попередження, реагування на лиха, що загрожують населенню. Як свідчить статистика, аварії, пожежі, екстремальні ситуації були й залишаються гіркими реаліями, є причиною серйозних, трагічних наслідків. Проте, продовжують гинути люди внаслідок різних трагічних випадків.

Робота на складі

Робота на складі

   Одним з головних завдань служби зайнятості – є задоволення потреб роботодавців у  робочій силі. Так за зверненням компанії «FM LOGISTIK» (с. Тарасівка, Києво-Святошинський р-н) Брусилівською районною філією  Житомирського ОЦЗ організовано міні-ярмарок вакасій. У заході прийняли участь директор філії Олександр Дрозд, представник роботодавця по роботі з персоналом компанії Марина Грановська та 30 шукаючих роботу.

Традиційно 30 вересня відзначають своє професійне свято бібліотекарі

Традиційно 30 вересня відзначають своє професійне свято бібліотекарі

    Традиційно 30 вересня відзначають своє професійне свято бібліотекарі. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Я чекаю на маму і тата!

Я чекаю на маму і тата!

   Остання неділя вересня є дуже багатою на свята в Україні. Крім інших гарних свят, чудовим завершенням місяця можна вважати День усиновлення, яке святкується 30 вересня на православне свято святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Хіба це не збіг та натяк на те, що кожне самотнє, малесеньке серце завжди вірить в краще майбутнє, та надіється на любов самих найрідніших?