УВАГА! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БРУСИЛІВЩИНИ!
Розпочинається новий навчальний рік у школах району. Батькам бажано придбати для дітей світлоповертальний одяг та провести з ними бесіду про безпеку на дорозі й нагадати Правила дорожнього руху.
До уваги водіїв!
Шановні водії, будьте крайньо обережні, не нехтуйте Правилами дорожнього руху, користуйтеся пасками безпеки, не перевищуйте дозволену швидкість руху.
Здорова дитина – щаслива країна
Щорічно у вересні з метою популяризації здорового способу життя та поширення ідей олімпійського руху в Україні в дошкільних навчальних закладах проводиться Олімпійський тиждень. Цього року він тривав із 4 по 8 вересня. Упродовж цього часу дошкільнята залучалися до проведення різноманітних змагань, конкурсів.
Фінальні змагання по футболу
З нагоди Дня фізичної культури та спорту 15 вересня відбулися фінальні змагання по футболу серед юнаків 2005-2006 р.н. Місця розподілилися наступним чином:
На святі у Пирогові
В національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові проходило свято Дня родових помість та екопоселень України. Організатором свята стала громадська організація «Київське національне об’єднання родових помість». В числі організаторів свята була сім’я Решти з Яструбеньки, що займаються гончарним ремеслом і популяризують здоровий спосіб життя та національні промисли України.
Оголошення
Управління праці та соціального населення Брусилівської райдержадміністрації повідомляє, що виплати отримувачам частини невикористаної суми субсидій (монетизація) продовжено до 1 листопада 2017 року. Звертаємося з проханням до виконуючих обов’язки старост та уповноважених осіб сіл повідомити громадян щодо продовження приймання заяв на компенсацію виплат.
Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Водотиївській ЗОШ І-ІІІ ступеня
Головним завданням акції стало ознайомлення школярів та дорослих з основним правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника. Захід став для школярів цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміли, якими важливим є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.
Директор Житомирського обласного центру зайнятості з робочим візитом відвідала Брусилівський район
Директор Житомирського обласного центру зайнятості Корінна Галина Віталіївна з робочим візитом відвідала Брусилівський район. Відбулася зустріч з головою Брусилівської громади Габенцем Володимиром Васильович та колективом Брусилівського районного центру зайнятості.