Відбулася виїзна нарада освітян

Відбулася виїзна нарада освітян

16 червня відбулася виїзна планова нарада відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради спільно з керівниками  закладів освіти, методичним кабінетом та райкомом профспілки працівників освіти в с. Буки Сквирського району Київської області.

  Літні канікули з книгою

  Літні канікули з книгою

       Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно кожна бібліотека, яка обслуговує дитяче населення, розробляє і реалізовує Програму літніх читань. Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного  середовища, популяризації нових книг, проведенню цікавих заходів, творчих конкурсів, Інтернет-спілкуванню. Якщо протягом навчального року у школярів переважає “ділове читання”, то влітку весь свій вільний час діти можуть присвятити читанню і улюбленим захопленням. Програма  розрахована на роботу з дітьми різного віку. В її рамках бібліотека займається залученням дітей і підлітків до читання кращих художніх, науково-пізнавальних книг, за допомогою творчих конкурсів створює умови для читацького розвитку.Влітку бібліотека працює за програмою "Літо з книгою в бібліотеці". Кожного дня три літні місяці проводяться різноманітні масові заходи для читачів бібліотеки.  

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

22 червня 2017 року об 13.00 год в приміщенні селищного Будинку культури  Брусилівська селищна рада проводить схід жителів смт. Брусилів. На порядку денному:

Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь!

Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь!

    20 травня біля Осівецького сільського клубу гучно лунала музика. Зібрались мої односельці щоб відсвяткувати День Матері. Немає нічого світлішого від слова «мати». Найрідніша й наймиліша, - вона з народження огортає нас ніжністю, ласкою і теплом. Берегиня родинного вогнища. Ми завдячуємо першими своїми кроками, якими матері виводять нас на круті стежини реального життя. Мамина лагідна рука завжди залишається в нашій долоні, її колискові пісні завжди  супроводжують  людину до своєї  вічності.

Брусилівське бюро правової допомоги інформує

Брусилівське бюро правової допомоги інформує

Традиційно 01 червня відзначається Міжнародний День захисту дітей. Фахівці Брусилівського бюро правової допомоги провели зустріч з учнівською молоддю на базі Центру дитячої та юнацької творчості "Мрія" Брусилівської селищної ради.

Подаруй іграшку дитині!

Подаруй іграшку дитині!

Завдяки проведеній акції збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині»  працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради було забезпечено іграшками дітей із Брусилова, які опинилися в складних життєвих обставинах

Рух - це життя!

Рух - це життя!

       Рух - це життя. Біг - це шлях у здорове життя. 7 червня по усій планеті уже вдруге відзначався «Всесвітній день Бігу». Його основне завдання - щоб люди різного статусу та різних професій зібралися разом, продемонстрували свою придатність до бігу і надихнули своїм прикладом до занять спортом інших. У 2016 році у цьому спортивному дійстві взяло участь 2,5 мільйони осіб зі 177 країн, в тому числі 700 тисяч дітей. Разом вони пробігли майже 15 мільйонів кілометрів. Цьогоріч, не стояли осторонь і брусилівчани. У всіх школах Брусилівської об’єднаної територіальної громади було проведено «Олімпійський день бігу». Учасниками стали діти, які відвідують мовні табори на базах загальноосвітніх навчальних закладах.

Cпільний проект «Канікули: цікаво і корисно»

Cпільний проект «Канікули: цікаво і корисно»

Cпільний проект відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації зі службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради для  дітей на період літніх канікул - «Канікули: цікаво і корисно».

Брусилівський методичний кабінет інформує

Брусилівський методичний кабінет інформує

    Брусилівський методичний кабінет, відповідно до плану проведення заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Брусилівської селищної ради інформує Вас про проведені заходи:   

Наступний крок медичної  реформи -  створення госпітальних  округів

Наступний крок медичної  реформи -  створення госпітальних  округів

     Наступний крок медичної  реформи -  створення госпітальних  округів. В  Житомирській  області  створено  чотири госпітальні  округи. Госпітальний округ - це функціональне об'єднання закладів охорони здоров'я, розміщених на відповідній території, що забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню такої території. Вони створюються з метою організації мережі закладів охорони здоров'я у спосіб, що дасть змогу забезпечити   гарантований своєчасний доступ населенню до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги належної якості.