УВАГА!  ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БРУСИЛІВЩИНИ!

УВАГА! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БРУСИЛІВЩИНИ!

Розпочинається новий навчальний рік у школах району. Батькам бажано придбати для дітей світлоповертальний одяг та провести з ними бесіду про безпеку на дорозі й нагадати Правила дорожнього руху.

До уваги водіїв!

Шановні водії, будьте крайньо обережні, не нехтуйте Правилами дорожнього руху, користуйтеся пасками безпеки, не перевищуйте дозволену швидкість руху.

Здорова дитина – щаслива країна

Щорічно у вересні з метою популяризації здорового способу життя та поширення ідей олімпійського руху в Україні в дошкільних навчальних закладах проводиться Олімпійський тиждень. Цього року він тривав із 4 по 8 вересня. Упродовж цього часу дошкільнята залучалися до проведення різноманітних змагань, конкурсів.

Фінальні змагання по футболу

З нагоди Дня фізичної культури та спорту 15 вересня відбулися фінальні змагання по футболу серед юнаків 2005-2006 р.н. Місця розподілилися наступним чином:

На святі у Пирогові

В національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові проходило свято Дня родових помість та екопоселень  України. Організатором свята стала громадська організація «Київське національне об’єднання родових помість». В числі організаторів свята  була сім’я Решти з Яструбеньки, що займаються гончарним ремеслом і популяризують  здоровий спосіб життя та національні промисли України.

Оголошення

Управління праці та соціального населення Брусилівської райдержадміністрації повідомляє, що виплати отримувачам частини невикористаної суми субсидій (монетизація) продовжено до 1 листопада 2017 року. Звертаємося з проханням до виконуючих обов’язки старост та уповноважених осіб сіл повідомити громадян щодо продовження приймання заяв на компенсацію виплат.

Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Водотиївській ЗОШ І-ІІІ ступеня

Головним завданням акції стало ознайомлення школярів та дорослих з основним правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника. Захід  став для школярів цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і  зрозуміли, якими важливим є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.

Директор Житомирського обласного центру зайнятості  з робочим візитом відвідала Брусилівський район

Директор Житомирського обласного центру зайнятості  Корінна Галина Віталіївна з робочим візитом відвідала Брусилівський район. Відбулася зустріч з головою Брусилівської громади Габенцем Володимиром  Васильович та колективом Брусилівського районного центру зайнятості.