Обираємо професійне майбутнє

Дата: 04.10.2018 16:35

В рамках заходів щодо реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної  орієнтації на 2017-2020 роки Брусилівська районна філія  Житомирського ОЦЗ продовжує цикл профорієнтаційних уроків у школах району.

Цього разу  зустріч із учнівською молоддю відбулася у  Лазарівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ –І-ІІІ ст.».  Кожна така зустріч націлена  на те, щоб збудити думки старшокласників до професійного самовизначення, підійти виважено до вибору майбутньої діяльності, навчитися складати професійні  плани та  визначати кроки для їх здійсення.

Тож восьмикласники дізналися про класифікацію професій, формулу вибору професії «Хочу! Можу! Треба!», проявили себе при будівництві  «будинку мрій», а дев’ятикласники ознайомилися з професіями майбутнього, визначали кроки для успішної самореалізації та пройшли експрес-тестування тощо.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації