Літературно-мистецьке любительське об’єднання «Жива вода»

Дата: 10.10.2018 11:36

З метою об’єднання жителів Брусилівщини на основі творчих інтересів, розвитку аматорського мистецтва, відродження і збагачення національних звичаїв і традицій своєї місцевості при селищному Будинку культури діє літературно-мистецьке любительське об’єднання «Жива вода», керівником якого є Філоненко Л.М.. Члени «Живої води» організовують зустрічі за «круглим» столом, виставки виробів народних умільців, презентації творчих робіт, беруть участь в районних, обласних та всеукраїнських культурно-масових заходах. А нещодавно в приміщенні Брусилівської центральної бібліотеки  імені  Г.М. Ткаченка відбулось чергове засідання любительського об’єднання, на якому було представлено нові поезії Юрія Кочубея з Морозівки, обговорено проекти презентацій творчих особистостей нашої місцевості- художників і  вишивальниць, майстрів по дереву і металу, літераторів, музикантів і співаків тощо, та запропоновано проводити мистецькі зустрічі в перший четвер  кожного місяця, на яких будуть представлятися творчі роботи і дітей, і дорослих (про дату засідань в місцевих ЗМІ будуть додаткові повідомлення).

Г.Андреєва, методист СБК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)