Підбір кадрів для потреб роботодавців - один з основних напрямів діяльності служби зайнятості.

Сьогодні у Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості  під час міні-ярмарки вакансій ТОВ «Папірус Універсал» пропонувало роботу операторів автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, укладальників-пакувальників. Крім того є потреба у інженерах-механіках, машиністах еструдера, прибиральниках виробничих приміщень та робітниках з комплексного облуговування. У міні-ярмарці вакансій взяли участь особи з особливими потребами.

Директор ТОВ «Папірус Універсал» Євген Буланов ознайомив шукаючих роботу із специфікою роботи підприємства. Основна продукція підприємства - це канцелярські товари. На підприємстві створені всі умови праці: автоматизоване виробництво, електронна система обліку товарів, навчання на робочому місці, видається спецодяг, проводиться медичний огляд за рахунок підприємства, підтримується температурний режим, створені зони для харчування та технологічних перерв працівників тощо. Гарантується офіційне працевлаштування та соціальний пакет. З 1 жовтня 2018 року максимальна заробітна плата операторів може сягати 15 тис. грн, а укладальників пакувальників - 8-9 тис. грн. Працює фабрика позмінно. З певних напрямів Брусилівського району планується підвіз. Всіх, хто цікавиться роботою на виробництві, запрошено відвідати підприємство за адресою: смт. Брусилів, вул. Базарна, 25. Детальну інформацію про функціональні обовязки, вимоги до кандидатів та умови роботи на фабриці можна дізнатися і за телефоном: 0689488349.

Л. Білокур, заступник начальника відділу надання соціальних послуг

.