Ні-домашньому насильству

Дата: 04.10.2018 17:44

З метою реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» при КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради організовано телефонну «гарячу лінію» з питань запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильства по відношенню до дітей. Телефон «гарячої лінії»- 3-16-41, щоденно з 8.00 до 17.00 год., крім вихідних та святкових днів.

Також інформуємо, що на базі служби психологічної допомоги «Телефон довіри» обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді функціонує телефонна «гаряча лінія» «Жодна дитина не повинна бути скривджена».

Графік роботи служби «Телефон довіри» та телефонної гарячої лінії: щоденно з 9.00 до 18.00, крім вихідних. Тел.: 15-50.: моб.: (068)-7185982.