Не словом , а ділом !
На часі доводити сказане справами. В Брусилівській громаді в цьому переконуються вже вкотре. Визначивши цього року однією з пріоритетних в соціально-економічному розвитку Брусилівщини - галузь охорони здоров’я, керівництво громади дбає про її розвиток, зміцнення матеріально-технічної бази, забезпечення та покращення умов надання своєчасних та якісних медичних послуг.
Акція «Подаруй іграшку дитині»
Завдяки проведеній акції збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині» працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради було забезпечено іграшками дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах із с. Скочища та с. Соболівка.
Всесвітній день протидії торгівлі людьми
30 липня проголошено у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В цей день хотілося б підвищити рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми, привернути увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків, дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
Вітаємо з Днем громади!
Рішенням восьмої сесії сьомого скликання Брусилівської селищної ради від 14.07.2017 року №203 затверджено Статут громади, відповідно до якого 27 липня визначено як свято – День громади. Щиро вітаю жителів територіальної громади селищної ради зі святом! Життя в новоствореній громаді, її економічний, культурний та соціальний розвиток залежать не лише від роботи депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, а й від активності та небайдужості кожного жителя громади. Тільки в єдності, порозумінні, консолідації зусиль ми зможемо вирішувати проблеми, які ставить життя, успішно проводити реформи. Щиро бажаю всім миру, здоров’я, радості, достатку та віри в завтрашній день громади!
Зухвалі дії злочинців призвели до пошкоджень та припинення зв’язку
Шановні мешканці Брусилівщини! Повідомляємо, що злочинцями скоєно крадіжки телефонних кабелів, які проходили по місцевості вашої громади, у т.ч. вздовж городів та будинків.
Оголошення про проведення громадських слухань
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної житлової забудови по вул. Буцивка в с. Дивин, Брусилівського району Житомирської області
Оголошення про проведення громадських слухань
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної житлової забудови по вул. Базарна в смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області
Оголошення про проведення громадських слухань
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної житлової забудови по вул. Огієнка в смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області
Досвід міжмуніципальної співпраці в контексті надання публічних послуг (нотатки із семінару в Житомирі)
Не секрет, що органи державного управління, розв’язуючи ті чи інші проблеми, зокрема економічні, соціальні та екологічні, відчувають труднощі, адже нові процеси в сфері корпоративного управління та вдосконалення територіальної політики, пошук шляхів підвищення благополуччя та якості життя як у міській, так і в сільській місцевостях вимагають у сучасних умовах певної інформаційної бази, а також аналізу та запозичення кращих практичних здобутків своєї держави та розвинених країн світу.
Брусилівська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності
В зв’язку з необхідністю проведення експертної оцінки об’єктів, що перебувають в комунальній власності Брусилівської селищної ради, Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна.