В центрі уваги трудового колективу

Днями відбулась загальновиробнича нарада-семінар в  колективі «Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради». Головними були питання підсумків роботи за 5 місяців поточного року, реорганізації територіального центру, в результаті якої до нього буде приєднано комунальну установу «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Брусилівської селищної ради, а також питання якості наданих соціальних послуг, оцінки роботи соціальних робітників  на підставі проведених перевірок, охорони праці, прийняття нового колективного договору та ін.  На початку року було виявлено 1000 жителів, які потребують надання соціальних послуг. 513 пенсіонерів, громадян, які з різних причин опинились в складних життєвих обставинах, отримали соціальні послуги в двох відділеннях територіального центру. 46 з них на платній основі. Для наших підопічних соціальний робітник-це найкращий друг, надійний помічник, а часто-густо і єдина розрада в нелегкому житті.

Надомні соціальні послуги

Вам необхідна допомога та підтримка? Ви отримаєте її. До ваших послуг «Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради». Саме тут, у двох структурних підрозділах - відділенні соціальної допомоги вдома та відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  ви  маєте змогу   отримувати найрізноманітніші надомні соціальні послуги.

Контроль за якістю   наданих соціальних послуг

Контроль за якістю  наданих соціальних послуг

Впродовж тижня комісія з моніторингу «Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської  селищної ради» обстежила матеріально-побутові умови проживання 45 підопічних відділення соціальної допомоги вдома - жителів Брусилова та  вивчила якість наданих їм соціальних послуг згідно державних стандартів. Результати проведеного моніторингу узагальнено на виробничій нараді. Моніторинг поточної діяльності, контроль діяльності персоналу, стан реалізації виконання планів роботи структурними підрозділами установи  дирекцією проводиться постійно.

Обласний етап конкурсу "Сокіл" ( "Джура")

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості в області 29-31 травня 2017 року було проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку Військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

«Єднаймося, люба родино»

Відповідно до рішення виконкому Брусилівської селищної ради від 01.03.2017 року №35 «Про затвердження Положення про творчі звіти колективів художньої самодіяльності та аматорів народного мистецтва територіальних громад Брусилівської селищної ради» протягом червня у населених пунктах Брусилівщини проходитимуть творчі звіти аматорського мистецтва під назвою «Єднаймося, люба родина»  згідно із затвердженим графіком:

Іграшка, яка змусила усміхнутися

Протягом місяця тривала акція збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині», ініційована службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради.За підсумками акції було зібрано понад 200 іграшок, завдяки учням Брусилівської гімназії ім.Г.О.Готовчиця, Осівецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», загальноосвітніх шкіл с.Привороття і с.Хомутець та небайдужих жителів району.

«Бібліотека: новий формат діяльності»

«Бібліотека: новий формат діяльності»… під такою назвою у Брусилівській селищній бібліотеці ім.Г.М.Ткаченка відбувся семінар-практикум для працівників сільських бібліотек-філіалів.

Маленький актор в кожній дитині

Враховуючи те, що одним із пріоритетних напрямів діяльності дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році є формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми та з метою використання у навчально-виховному процесі творчої гри  07.04.2017 року на базі дошкільного навчального закладу "Калинка" Ставищенської сільської  ради відбувся семінар-практикум для вихователів ДНЗ та НВК з теми: «Розвиток творчих здібностей дошкільнят засобами театрального мистецтва». Метою семінару було розкриття можливості використання театрального мистецтва  у розвитку творчих здібності особистості, формування властивостей і збагачення її внутрішнього змісту.

Патріотизм починається з колиски

Враховуючи вимоги Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної ситуації в країні та з метою підвищення, удосконалення професійної майстерності педагогів 15 лютого 2017 р.  на базі Брусилівського ДНЗ «Віночок» Брусилівської селищної ради було проведено семінар-практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з теми: «Формування у дошкільників морально-етичних якостей особистості через ознайомлення з літературною спадщиною В.О.Сухомлинського».

Новини спорту

Збірна району та вихованців ДЮСШ 30 травня 2017 року  у місті Бердичеві виступила на обласному чемпіонаті з легкої атлетики. Вітаємо учня Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Меркулова Іллю з ІІІ місцем у бігові на 800метрів.