Огололошення конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури

Відповідно до рішення  сьомої сесії сьомого скликання Брусилівської селищної ради №124 від 12.04.2017 року «Про проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури»  та відповідно до Положення про порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають у комунальній власності Брусилівської селищної ради, оголошується конкурс на заміщення посад керівників Брусилівської центральної бібліотеки імені Г.М. Ткаченка та Брусилівського селищного Будинку культури.

10:01 30.06.2017

День молоді у Брусилові

Чудова пора року подарувала нам не тільки теплий літній  день, а й прекрасне свято - День молоді, яке сповнене   невичерпної бадьорості і романтики. 24 червня біля селищного Будинку культури проводилися заходи з нагоди цього свята - «караоке», молодіжний пісенний фестиваль «Лунає пісня над Здвижем»  та святковий вечір відпочинку.

16:22 29.06.2017

У Житомирі відкрито пам’ятник митрополиту Іларіону ( І. Огієнку)

23 червня 2017 року відбулась, без перебільшення, знакова подія: у Житомирі було відкрито пам’ятник видатному сину України, громадському діячеві й невтомному духовному провіднику української нації митрополиту Іларіону (Івану Івановичу Огієнку). На урочистостях побувала і делегація від нашої громади -  на чолі з селищним головою В.В.Габенцем. Великою честю для нас було те, що ведучими на цьому високодуховному дійстві були наші чарівні брусилівчанки  - Людмила Кіщенко та Тетяна Івасенко. До того ж, окрасою урочистого заходу стали пісні у виконанні нашого народного ансамблю «Чарівниця» з Брусилівського Будинку культури.(Відгук про подію читайте нижче).

10:58 27.06.2017

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

06.07.2017 департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації за сприяння Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України організовує навчальний семінар на тему: «Експорт – нові можливості для Вашого бізнесу».

10:14 27.06.2017

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 2017 року біля обеліска Слави в Брусилові відбувся мітинг до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. До монумента на честь загиблих у Другій світовій війні поклали квіти керівники Брусилівщини. Перед учасниками зібрання виступили голова районної ради Н.А.Рафальська, перший заступник голови райдержадміністрації О.О.Ненюк, селищний голова В.В.Габенець, голова районної організації ветеранів війни та праці М.І.Гаєвський та заступник  голови районної організації «Атошник  Брусилівщини» В. А. Фещенко. Щирі, зворушливі пісні у виконанні народного вокального ансамблю «Чарівниця» селищного Будинку культури нагадали учасникам мітингу про болючі сторінки Другої світової війни.

17:11 26.06.2017

Схід жителів нашого селища: що обговорювали і що вирішили?

16 червня у районній газеті «Відродження», на першій сторінці було розміщено оголошення про те, що 22 червня, о 13-ій годині, в приміщенні Будинку культури Брусилівська селищна рада проводитиме схід жителів селища Брусилів. Знаючи те, що газету виписують не всі мешканці, оголошення були розклеєні ще й  у людних місцях. Та й питання, яке виносилось на порядок денний, без сумніву, стосувалось кожного жителя нашого селища, адже нарешті мала розглядатись робота очисних споруд ТОВ «Брусилівський маслозавод». Це перше питання. А ще можна було прийти з іншими наболілими  проблемами, ініціативами, як це зазвичай робиться в демократичному суспільстві, та спільно виробити план роботи на найближчий час…

16:41 26.06.2017

Проведені заходи в навчальних закладах Брусилівської селищної ради

Брусилівський методичний кабінет відповідно до плану заходів з нагоди  Дня скорботи і шанування пам'яті жертв війни в Україні надає інформацію про проведені заходи в навчальних закладах Брусилівської селищної ради:

16:13 26.06.2017

Проведення оцінки потреб усіх внутрішньо переміщених дітей

Відповідно до листа Мінсоцполітики від 11.05.2017 № 9765/0/2-17/37  Комунальною установою «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Брусилівської селищної ради»  за участю Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради та Служби у справах дітей райдержадміністрації розпочато роботу щодо проведення оцінки потреб усіх внутрішньо переміщених дітей, з метою виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та/або мають право на отримання статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройного конфлікту.

15:50 26.06.2017

Про оздоровлення і відпочинок дітей у 2017 році

На виконання Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.03.2017 № 81 «Про оздоровлення і відпочинок дітей у 2017 році» Комунальною установою «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Брусилівської селищної ради» та за участю Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради було проведено заходи в дитячих пришкільних таборах Брусилівської ЗОШ №1 та Брусилівської гімназії ім. Г.О. Готовчиця.

15:34 26.06.2017

Про проведення профілактичної акції «Безпечні канікули»

На виконання наказу обласного центру СССДМ від 04.05.2017 № 30а «Про проведення профілактичної акції центрів СССДМ області «Безпечні канікули» Комунальною установою «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Брусилівської селищної ради» розпочато проведення профілактичної акції «Безпечні канікули», яка триває з 01.06. 2017 по 31.08. 2017 року. Акція спрямована на роботу з сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження бездоглядності, дитячого травматизму та нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул.

15:26 26.06.2017