Правила благоустрою  в населених пунктах територіальної громади Брусилівської селищної ради

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села, чи селища – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це - показник рівня участі  громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою, це показник культури та вихованості.

16:21 28.02.2018

Ера нових чемпіонів

2-4 лютого 2018 року у м. Хмельницький за сприяння «Федерації кікбоксингу України WAKO” відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів. На змагання прибуло 670 учасників з різних регіонів України. 9-11 лютого 2018 року наші спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Києва з кікбоксингу WAKO . На змагання прибуло 350 учасників, 23 спортивних клуби м.Києва та Київської обл.

15:54 26.02.2018

Відбулася 15 сесія 7 скликання Брусилівської селищної ради

23 лютого 2018 року відбулася 15 сесія 7 скликання Брусилівської селищної ради. На розгляд  депутатів було винесено 27 питань.  Зокрема, затверджено звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік, заслухано звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Брусилівської селищної ради у 2017 році, прийнято рішення щодо передачі земельних ділянок державної власності у комунальну власність, затверджено Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території Брусилівської селищної ради та розглянуто інші питання.

14:01 23.02.2018

Сказ Заходи боротьби та профілактики

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Відноситься до інфекційних природно-вогнищевих захворювань вірусної етіології, з ранковим механізмом передачі інфекції, ураженням центральної нервової системи. Не існує території, яка вільна від сказу взагалі.  В Україні дане захворювання реєструється в усіх областях і природно-географічних зонах.

16:22 22.02.2018

Мітинг по вшануванню пам’яті героїв «Небесної Сотні» та  учасників антитерористичної  операції на сході України

В Брусилові біля пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України 20 лютого був проведений мітинг по вшануванню пам’яті героїв «Небесної Сотні» та  учасників антитерористичної  операції на сході України.

10:23 21.02.2018

Патронат над дитиною

Україна взяла курс на закриття інтернатних установ для дітей. До 2026 року, уже через 9 років, не залишиться жодного інтернату. Чи правильно це?

16:18 20.02.2018

Брусилівська селищна рада повідомляє, що 19 лютого 2018 року відбулось позачергове п’ятнадцяте засідання виконавчого комітету селищної ради сьомого скликання, на якому розглянуто питання порядку денного:

15:57 20.02.2018

Фестиваль пісні і поезії  " Розстріляна молодість"

День 15   лютого далекого 1989 року, коли  нарешті закінчилась для  народів колишнього Радянського Союзу  десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані, ввійшов в наше життя  як  День вшанування учасників бойових дій на території інших  держав. В день Стрітення в селищному Будинку культури на традиційну зустріч зібралися наші земляки, які несли свою службу в Афганістані, Анголі, Єгипті, Кубі, Мозамбіку, Угорщині, Чехословаччині, які захищали і захищають нас на сході України в цей мирний час, працівники установ і організацій, вчителі і учні шкіл Брусилівщини.

11:22 16.02.2018

Дошка ганьби он-лайн: в Україні запустили реєстр боржників аліментів

В Україні відкрито доступ до Єдиного реєстру боржників аліментів. Інформація щодо кожного без винятку неплатника аліментів, в адресу якого відкрито судове провадження по несплаті аліментів більше 3 місяців, потрапляє до цього реєстру.

10:57 16.02.2018