Інформаційні матеріали щодо мінімального податкового зобов’язання
1. Що таке мінімальне податкове зобов’язання? Це обов’язковий платіж, що являє собою мінімальну суму податків, які повинні бути сплачені з земельної ділянки, віднесеної до сільськогосподарських угідь. 2. Чому я отримав податкове повідомлення-рішення про сплату мінімального податкового зобов'язання за 2022 рік? Мінімальне податкове зобов'язання було введено Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» у 2022 році. Згідно з цим Законом, першим роком, за який визначається мінімальне податкове зобов’язання, є 2022 рік. Відповідно, податкове повідомлення-рішення про сплату мінімального податкового зобов'язання за 2022 рік надсилається фізичним особам у 2023 році, якщо вони самостійно обробляють земельну ділянку і вона відповідно не передана офіційно в оренду. 3. Хто є платником? Фізична чи юридична особа, що за офіційними даними обробляє відповідну земельну ділянку. Якщо земельна ділянка офіційно не передана власником в оренду, емфітевзис або інше користування, вважається ще її обробляє власник такої земельної ділянки. Якщо земельна ділянка була офіційно передана в оренду, емфітевзис або інше користування на підставі договорів, укладених та зареєстрованих відповідно до законодавства, платником мінімального податкового зобов’язання буде орендар (землекористувач). 4. Скільки треба заплатити? Сплаті до бюджету підлягає сума МЗП, яка зменшується на суму податків, що були сплачені за відповідний рік у зв’язку з обробітком відповідної земельної ділянки. Якщо сума сплачених податків більше ніж МЗП то гроші сплачувати не треба. До податків, що зараховується у сплату МЗП відноситься: ПДФО та військовий збір сплачений з: 1) доходу від реалізації с/г продукції, що була вирощена на такій земельній ділянці; 2) заробітної плати найманих працівників; земельний податок та єдиний податок четвертої групи спрощеної системи оподаткування, сплачені з відповідної земельної ділянки. Розмір МПЗ визначається за формулою: МПЗ = НГО x К x М / 12, де НГО - нормативна грошова оцінка земельної ділянки; К - коефіцієнт, який становить 0,04 у 2022 році і з 2023 року становитиме 0,05; М - кількість календарних місяців, протягом яких земельна ділянка перебуває у власності, оренді, користуванні на інших умовах. Таким чином, якщо земельна ділянка останній рік не змінювала власника, розмір МПЗ у 2023 році за 2022 рік складе 4% НГО, в середньому по країні це приблизно 1120 грн за один гектар в рік. 5. А якщо я не користуюсь земельними ділянками (паями), оскільки вони розташовані на окупованих територіях чи на територіях бойових дій?
Підтримка партнерів
За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, від імені Благодійної організації «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради надано технічну підтримку, яка сприятиме ефективній роботі із жителями Брусилівської селищної територіальної громади, зокрема особами, постраждалими від повномасштабної збройної агресії проти України, внутрішньо переміщеними особами, особами похилого віку, особами з інвалідністю, дітьми з інвалідністю, малозабезпеченими сім’ями, багатодітними родинами та іншими вразливими категоріями громадян України.
Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту Статуту Брусилівської селищної територіальної громади
Брусилівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту Статуту Брусилівської селищної територіальної громади.
Благодійний турнір з міні-футболу «Кубок ЗСУ»
24 вересня 2023 року на базі Брусилівського ліцею №1 імені І.І. Огієнка пройшов благодійний турнір з міні-футболу «Кубок ЗСУ». У змаганнях взяло участь 6 команд.
Брусилів прощався із захисником України Максимом Дубом
Брусилів прощався із захисником України Максимом Дубом.
Про реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази
Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Головне управління надають (безпекова ситуація дозволяє) адміністративні послуги щодо реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки, як через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС (портал «ДІЯ») так і у паперовому вигляді.
До Дня партизанської слави
Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять народних месників Другої світової війни.
Тренінг для працівників соціальної сфери
У рамках проєкту Громадською організацією «НУО «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» виконавчим партнером Дитячого фонду ООН (UNICEF) у рамках реалізації крос-секторального проекту ЮНІСЕФ «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Житомирській області для забезпечення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні» 15 вересня 2023 року відбувся тренінг для працівників соціальної сфери з метою покращення механізму міждисциплінарної, міжвідомчої взаємодії під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, під час виявлення, розгляду звернень та повідомлень про таких дітей, забезпечення їх безпеки, а також надання необхідної допомоги з урахуванням потреб.