Акція «Подаруй іграшку дитині»

Завдяки проведеній акції збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині»  працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради було забезпечено іграшками дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах із с. Скочища та с. Соболівка.

15:05 31.07.2017

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня проголошено у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В цей день хотілося б підвищити рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми, привернути увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків, дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

14:26 31.07.2017

Вітаємо з Днем громади!

Рішенням восьмої сесії сьомого скликання Брусилівської селищної ради від 14.07.2017 року №203 затверджено Статут громади, відповідно до якого 27 липня визначено як свято – День громади. Щиро вітаю жителів територіальної громади селищної ради зі святом! Життя в новоствореній громаді, її економічний, культурний та соціальний розвиток залежать не лише від роботи депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, а й від активності та небайдужості кожного жителя громади. Тільки в єдності, порозумінні, консолідації зусиль ми зможемо вирішувати проблеми, які ставить життя, успішно проводити реформи. Щиро бажаю всім миру, здоров’я, радості, достатку та віри в завтрашній день громади!

16:12 27.07.2017

Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по вул. Буцивка в с. Дивин, Брусилівського району Житомирської області

17:28 26.07.2017

Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по вул. Базарна в смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області

17:11 26.07.2017

Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної житлової забудови по вул. Огієнка в смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області

16:37 26.07.2017

Досвід міжмуніципальної співпраці в  контексті надання публічних послуг  (нотатки із семінару в Житомирі)

Не секрет, що органи державного управління, розв’язуючи ті чи інші проблеми, зокрема економічні, соціальні та екологічні,  відчувають труднощі, адже нові процеси в сфері корпоративного управління та вдосконалення територіальної політики, пошук шляхів підвищення благополуччя та якості життя як у міській, так і в сільській місцевостях вимагають у сучасних умовах певної інформаційної  бази, а  також аналізу та запозичення кращих практичних здобутків  своєї держави та  розвинених країн світу.

11:01 21.07.2017

Брусилівська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

В зв’язку з необхідністю проведення експертної оцінки об’єктів, що перебувають в комунальній власності Брусилівської селищної ради, Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведення незалежної оцінки  комунального майна.

09:51 21.07.2017