Благодійна допомога відважним воїнам

В нашій уяві кожен із учасників антитерористичної операції-це мужні, незламні воїни, які готові власним життям боронити наш мир і спокій. Всіх їх об’єднує любов до України та світле майбутнє сім’ї, родини. І коли вони повертаються з фронтових доріг додому, їм так потрібна наша увага, тепло рідних людей, підтримка органів влади та місцевого самоврядування, громадських формувань та просто  небайдужих людей.

14:43 02.02.2018

В Брусилівській селищній раді відбувся семінар - навчання з в.о. старостами та спеціалістів загального відділу

31 січня 2018 року в Брусилівській селищній раді відбувся семінар - навчання з в.о. старостами та спеціалістів загального відділу Брусилівської селищної ради за участю керівництва Брусилівської селищної ради, завідувача Брусилівського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області, начальника Брусилівського районного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Житомирській області, відповідальних за співпрацю із відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Брусилівської районної державної адміністрації.       На порядку денному були розглянуті наступні питання: 1. «Дотримання строків державної реєстрації народження та смерті громадян. Пілотні проекти Міністерства юстиції України». 2. "Оформлення та видача паспорта громадянам України у вигляді ID- картки дітям віком від 14 до 16 років». 3.«Забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з ведення Державного реєстру виборців та постійного оновлення його бази даних». 4. «Ведення військового обліку». 5. "Порядок, формування та засади діяльності відділу центру надання адміністративних послуг Брусилівської селищної ради".

10:22 01.02.2018

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

16:50 31.01.2018

До Дня пам'яті героїв Крут

26 січня у Брусилівській ЗОШ № 1 вчителем історії Сломовським Анатолієм Геннадійовичем та організаційним відділом був проведений захід до Дня пам'яті героїв Крут. Учні ознайомилися з історією вшанування цієї пам'ятної дати та мужністю юних героїв, а бібліографом Брусилівської бібліотеки Мельниченко Тетяною Іванівною була представлена книжкова виставка "Крути - перемога українського народу".

16:30 31.01.2018

Павло Дзюблик прозвітував у Верховній Раді за 3 роки перебування на посаді народного депутата. ВІДЕО

У Верховній Раді України 26 січня Павло Дзюблик прозвітував про підсумки трьох років  перебування на посаді народного депутата. Ділився ж парламентар результами своєї діяльності з представниками районних та обласних ЗМІ. Брусилівщину на зібранні представляли: голова районної ради Н.А. Рафальська, начальник відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради Л.М.Філоненко та головний спеціаліст відділу організаційної роботи та контролю апарату райдерадміністрації Н.І.Табачна.

17:00 30.01.2018

Літературний конкурс юних поетів!!!

До участі у Конкурсі запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, кожен з яких може представити під творчим псевдонімом  одну власну поетичну роботу на вільну тему, написану державною мовою з урахуванням вимог сучасного українського правопису. Творчі роботи приймаються з 1 лютого до 10 березня 2018 року

16:24 30.01.2018

23 січня пройшов семінар працівників установ культури селищної ради

23 січня  в приміщенні Брусилівської ДМШ  керівництвом відділу культури, туризму та діяльності  ЗМІ Брусилівської селищної ради  був проведений семінар з працівниками установ культури селищної ради, на якому обговорювалися основні аспекти діяльності  закладів культури в рамках колективного договору з врахуванням змін в чинному законодавстві щодо соціального захисту прав громадян.

16:04 30.01.2018

Правила поведінки на льоду

Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.

13:04 29.01.2018

Краєзнавчий куточок "Бабусина світлиця" у селі Хомутець

Європа оголосила 2018 й рік Роком культурної спадщини (Year of Cultural Heritage). Кабінет Міністрів України підтримав проект указу Президента України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини в Україні.

12:24 29.01.2018