Стан  захворюваності  ГРВІ  станом  на   27.03.2023р.

Протягом  останнього  тижня   на території  Брусилівської  громади   на  гострі  респіраторні  вірусні  інфекції   захворіло  74  осиби,  що  на  20%  хворих  більше,  ніж   за  попередній  тиждень.

СПОРТИВНО-МАСОВИЙ ЗАХІД COOL GAMES

24 березня 2023 року на базі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця було проведено спортивно-масовий захід Cool Games для учнів закладів загальної середньої освіти.

Про  профілактичні  заходи

Фахівці  Брусилівського  відділення   продовжують  інформувати  населення  щодо  важливості  імунізації  населення  та  профілактики  захворювань  і  пропаганди  здорового  способу  життя.

Семінар від ГО «Жіночий консорціум України»

23 березня 2023 року соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради долучилися до он-лайн семінару «Права громадян, постраждалих внаслідок війни: знаємо та діємо» від ГО «Жіночий консорціум України».

Сексуальна експлуатація

Повномасштабна війна, яку розв’язала росія, змусила багатьох українців і українок рятуватися, тікаючи від обстрілів у безпечніші регіони України. Залишившись без роботи, грошей, житла, в ситуації небезпеки та невизначеності люди стали більш вразливими.