Діти чи не найбільш вразливі під час війни… Повітряні тривоги, вимушені переїзди, розлука з рідними, не кажучи вже про більш драматичні і трагічні події, які залишають слід на дитячій психіці. Але дитинство має залишатися дитинством!!! Напередодні новорічних та різдвяних свят, солодкі подарунки з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій,  від наших меценатів  отримали дітки з числа внутрішньо переміщених осіб, дітки з особливими потребами, дітки загиблих військовослужбовців, дітки, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Передчуттям казкових свят та сподівання на здійснення заповітних мрій діткам подарували: ТОВ «Фастів-Агро», ГО «Волонтерський штаб Житомира», підприємець Святненко Віктор Григорович, Всеукраїнська фундація «Захист прав дітей», сектор поліцейської діяльності №1 відділу поліції №2 Житомирського районного  управління поліції ГУНП в Житомирській області, споживче товариство, Центр розвитку та дозвілля дитини KidsClubBrus&Soroban, Господарство Збінський, Благодійна організація «Карітас в Україні», Брусилівський осередок Волонтерського штабу Українська команда, голова координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради Афанасьєва Марина Темуріївна.

Дуже хотілося б відмітити цих прекрасних людей із великими серцями, адже надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.