Сказ Заходи боротьби та профілактики

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Відноситься до інфекційних природно-вогнищевих захворювань вірусної етіології, з ранковим механізмом передачі інфекції, ураженням центральної нервової системи. Не існує території, яка вільна від сказу взагалі.  В Україні дане захворювання реєструється в усіх областях і природно-географічних зонах.

16:22 22.02.2018

Мітинг по вшануванню пам’яті героїв «Небесної Сотні» та  учасників антитерористичної  операції на сході України

В Брусилові біля пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України 20 лютого був проведений мітинг по вшануванню пам’яті героїв «Небесної Сотні» та  учасників антитерористичної  операції на сході України.

10:23 21.02.2018

Патронат над дитиною

Україна взяла курс на закриття інтернатних установ для дітей. До 2026 року, уже через 9 років, не залишиться жодного інтернату. Чи правильно це?

16:18 20.02.2018

Брусилівська селищна рада повідомляє, що 19 лютого 2018 року відбулось позачергове п’ятнадцяте засідання виконавчого комітету селищної ради сьомого скликання, на якому розглянуто питання порядку денного:

15:57 20.02.2018

Фестиваль пісні і поезії  " Розстріляна молодість"

День 15   лютого далекого 1989 року, коли  нарешті закінчилась для  народів колишнього Радянського Союзу  десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані, ввійшов в наше життя  як  День вшанування учасників бойових дій на території інших  держав. В день Стрітення в селищному Будинку культури на традиційну зустріч зібралися наші земляки, які несли свою службу в Афганістані, Анголі, Єгипті, Кубі, Мозамбіку, Угорщині, Чехословаччині, які захищали і захищають нас на сході України в цей мирний час, працівники установ і організацій, вчителі і учні шкіл Брусилівщини.

11:22 16.02.2018

Дошка ганьби он-лайн: в Україні запустили реєстр боржників аліментів

В Україні відкрито доступ до Єдиного реєстру боржників аліментів. Інформація щодо кожного без винятку неплатника аліментів, в адресу якого відкрито судове провадження по несплаті аліментів більше 3 місяців, потрапляє до цього реєстру.

10:57 16.02.2018

До уваги учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО

Відповідно до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області у 2018 році, що затверджена рішенням обласної ради від 21 грудня 2017 року № 874, учасники антитерористичної операції та члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції можуть безкоштовно скористатись санаторно-курортним лікуванням у санаторії «Дениші».

10:15 16.02.2018

Презентація пісні гурту "GONTA" до Дня увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Вітаю, панове! 20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. На знак вшанування Героїв Небесної Сотні, а також всіх полеглих Героїв у війні на сході України, гурт «GONTA» презентує зворушливе відео на пісню «Гей, сивий вітер плаче».

10:04 16.02.2018

День відкритих дверей

Проблема вибору професії постає перед школярами досить рано - в 14-16 років. Часто у цьому віці неможливо уявити себе в якості працівника і оцінити правильність та важливість свого рішення. До кого звернутись за допомогою, з ким порадитись? Тут руку допомоги простягує державна служба зайнятості.

12:42 15.02.2018