Попередження пожеж від пічного опалення

З настанням холодної пори року багато людей для обігріву використовують пічне опалення. На жаль, через порушення громадянами правил пожежної безпеки при експлуатації печей часто виникають пожежі, люди продовжують гинути, втрачати своє житло і майно.

11:06 07.03.2018

Паління в ліжку в нетверезому стані - пряма дорога на цвинтар

Ніхто сьогодні не застрахований від надзвичайних ситуацій чи подій, а тому важливим й необхідним є своєчасне попередження, реагування на лиха, що загрожують населенню. Як свідчить статистика, аварії, пожежі, екстремальні ситуації були й залишаються гіркими реаліями, є причиною серйозних, трагічних наслідків.

11:00 07.03.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

10:47 07.03.2018

Звітував селищний голова

3 березня 2018 року на відкритій зустрічі з громадянами Брусилівський селищний  голова Габенець Володимир Васильович прозвітував про роботу селищної  ради та  виконавчого комітету перед територіальною громадою  відповідно до   Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні». Присутні на зібранні мали змогу виступити із запитаннями, пропозиціями та побажаннями й отримати відповіді. У роботі зібрання взяв участь та виступив народний депутат України Павло Володимирович Дзюблик.

11:37 05.03.2018

У Житомирських ОТГ з’являться сучасні ЦНАПи

У Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном, відбулась інформаційна сесія для представників ОТГ з роз’яснень алгоритму відбору громад, де Програма наддасть підтримку у створенні ЦНАП.  «Цього року ми маємо відібрати 150 громад, яким допоможемо створити ЦНАП, навчити команду якісно надавати адміністративні послуги та запустити нову установу. Алгоритм відбору складний, але це є запорукою того, що громади які його пройдуть дійсно матимуть можливість надавати публічні послуги на якісно новому рівні», - розповів Роман Матвійчук, експерт Програми «U-LEAD з Європою».

10:12 02.03.2018

Правила благоустрою  в населених пунктах територіальної громади Брусилівської селищної ради

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села, чи селища – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це - показник рівня участі  громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою, це показник культури та вихованості.

16:21 28.02.2018

Ера нових чемпіонів

2-4 лютого 2018 року у м. Хмельницький за сприяння «Федерації кікбоксингу України WAKO” відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів. На змагання прибуло 670 учасників з різних регіонів України. 9-11 лютого 2018 року наші спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Києва з кікбоксингу WAKO . На змагання прибуло 350 учасників, 23 спортивних клуби м.Києва та Київської обл.

15:54 26.02.2018

Відбулася 15 сесія 7 скликання Брусилівської селищної ради

23 лютого 2018 року відбулася 15 сесія 7 скликання Брусилівської селищної ради. На розгляд  депутатів було винесено 27 питань.  Зокрема, затверджено звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік, заслухано звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Брусилівської селищної ради у 2017 році, прийнято рішення щодо передачі земельних ділянок державної власності у комунальну власність, затверджено Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території Брусилівської селищної ради та розглянуто інші питання.

14:01 23.02.2018