Місцеве самоврядування: події тижня

У Житомирі в рамках проекту  «U-LEAD з  Європою» відкрився «Центр розвитку місцевого самоврядування». Відбулася ця подія 20 травня 2017 року. Фахівці, що працюватимуть у цій установі, яка розміщена за адресою: вул. Михайлівська, 8/1, надаватимуть практичну допомогу  органам  влади та місцевого самоврядування Житомирської області для реалізації регіональної політики та реформи з децентралізації, здійснення адміністративних послуг на користь громадян. Сьогодні в Україні вже працюють10 подібних центрів, а до кінця червня планується задіяти  23.

15:05 31.05.2017

Визначено переможців історико –літературного краєзнавчого  конкурсу  «Духовні скарби І.Огієнка»

Навчальний рік добігає кінця. Для кожного шкільного закладу травень –це пора «жнив»: виставлення оцінок, звітів, підсумків та нагороджень.Приємно, що багато учнів нашої громади у цьому році брали активну участь у найрізноманітніших конкурсах й олімпіадах із різних предметів, у спортивних змаганнях та мистецьких турнірах районного, обласного та всеукраїнського рівня, де вибороли призові місця та отримали грамоти й  дипломи.

12:50 31.05.2017

Вихованці пришкільного літнього табору відвідали бібліотеку

Вихованці пришкільного літнього табору відвідали бібліотеку, яка і у період шкільних канікул продовжує пропонувати цікаве та корисне дозвілля.  Випускників 1х та 3х класів на чолі з керівниками групи, вчителями Брусилівської ЗОШ № 1 А.В.Сломовською та Н.А.Родіоновою, радо зустрічали працівники Брусилівської селищної бібліотеки для дітей - заступник директора по роботі з дітьми М.В. Кіщенко та бібліотекар Л.В. Паламаренко, які запропонували захоплюючу подорож у цікавий бібліотечний світ. Спершу юних відвідувачів ознайомили з роботою бібліотеки, правилами користування її послугами, з книгами та журналами, які є у фонді – зараз, на жаль, не кожна родина може собі дозволити придбати дітям цікаве видання, тому добре, що є можливість читати їх у бібліотеці.

12:39 31.05.2017

Останній дзвоник та випуск у Брусилівській ЗОШ I-III ст. № 1

26 травня у селищному Будинку культури для учнів Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбулось урочисте свято з нагоди завершення навчального року та прощання випускників зі школою, на яке були запрошені голова Брусилівської селищної ради Габенець В. В. та голова районної ради Рафальська Н. А. Почесні гості виступили з привітальним словом перед присутніми та разом з директором школи Липком С. П. вручили школярам почесні грамоти, подяки, дипломи за досягнення у навчанні та за активну  участь у районних культурних заходах та у районних і обласних змаганнях.

13:19 30.05.2017

"Знай і люби рідний край"

Незвичний урок краєзнавства провели в Брусилівській гімназії "Архітектурні перлини Брусилівщини". Учні  разом з вчителями відвідали "Козацький стан" в Брусилові, де прослухали оповідь козацького отамана В.В. Венчагова, церкву  св. Олександра Невського в с.Лазарівка, капличку між селами Дубрівка та Лазарівка та новозбудовану церкву в с.Яструбенька.

10:04 29.05.2017

«Олімпійське лелеченя»

17 травня 2017 року в м. Житомир учні Брусилівської  ЗОШ №1 та вихованці Брусилівської ДЮСШ прийняли участь у обласних фінальних змаганнях «Олімпійське лелеченя», де діти змагалися у спортивних естафетах, спортивних танцях та спортивній вікторині.

16:27 25.05.2017

Пройшов спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи.»

23 травня в рамках соціальної програми Голови Благодійного Фонду Порошенка, Дружини Президента України Марини Порошенко пройшов спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи.»

16:01 25.05.2017

Дні Європи в навчальних закладах Брусилівської селищної ради.

Дні Європи в Україні вже стали гарною демонстрацією вибору українським народом європейського майбутнього. Не обійшло це учнівську і педагогічну громадськість Брусилівщини. Адже, виховуючи свідому молодь, ми виховуємо справжніх громадян своєї держави, які готові покращувати своє майбутнє і майбутнє всього світу.

14:30 25.05.2017

Стартувала благодійна акція «Подаруй іграшку дитині»

23 травня стартувала благодійна акція «Подаруй іграшку дитині». Працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради було забезпечено іграшками дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах із с.Соловіївка та с.Дивин.

14:06 25.05.2017

«У кожній дитині живе чарівник, і цей чарівник унікальний»

Закон України «Про дошкільну освіту», Базовий компонент дошкільної освіти в Україні націлюють на реформування та оновлення змісту, форм і методів дошкільного виховання відповідно до вікових та індивідуальних особливостей дітей. Це забезпечує всебічний розвиток дитини, відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, психологічних та фізіологічних особливостей, а також потребу в реалізації власних творчих здібностей.

16:40 24.05.2017