A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада
Житомирська область, Брусилівський район

Візова лібералізація

 Отримання безвізового режиму в створеній сьогодні соціально-економічній ситуації всередині України, пошук соціальних доходів, падіння промислового виробництва, зменшення рівня зайнятого населення України, а також значне перевищення середнього рівня заробітних плат країн Європейського Союзу над середнім рівнем заробітних плат в Україні формує  реальне збільшення рівня трудової міграції населення України в країни Європейського Союзу.

09:52 02.08.2017

Не словом , а ділом !

       На    часі    доводити   сказане  справами.   В Брусилівській  громаді  в цьому   переконуються  вже  вкотре.  Визначивши  цього  року   однією з пріоритетних  в соціально-економічному  розвитку  Брусилівщини  -  галузь   охорони  здоров’я,  керівництво  громади дбає про її розвиток,  зміцнення  матеріально-технічної  бази,  забезпечення  та  покращення  умов  надання  своєчасних  та  якісних  медичних  послуг.

15:27 31.07.2017

Акція «Подаруй іграшку дитині»

    Завдяки проведеній акції збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині»  працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради було забезпечено іграшками дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах із с. Скочища та с. Соболівка.

15:05 31.07.2017

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня проголошено у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В цей день хотілося б підвищити рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми, привернути увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків, дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

14:26 31.07.2017

 Вітаємо з Днем громади!

  Рішенням восьмої сесії сьомого скликання Брусилівської селищної ради від 14.07.2017 року №203 затверджено Статут громади, відповідно до якого 27 липня визначено як свято – День громади. Щиро вітаю жителів територіальної громади селищної ради зі святом! Життя в новоствореній громаді, її економічний, культурний та соціальний розвиток залежать не лише від роботи депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, а й від активності та небайдужості кожного жителя громади. Тільки в єдності, порозумінні, консолідації зусиль ми зможемо вирішувати проблеми, які ставить життя, успішно проводити реформи. Щиро бажаю всім миру, здоров’я, радості, достатку та віри в завтрашній день громади!

16:12 27.07.2017

Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по вул. Буцивка в с. Дивин, Брусилівського району Житомирської області

17:28 26.07.2017

Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по вул. Базарна в смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області

17:11 26.07.2017

Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної житлової забудови по вул. Огієнка в смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області

16:37 26.07.2017

Досвід міжмуніципальної співпраці в  контексті надання публічних послуг  (нотатки із семінару в Житомирі)

    Не секрет, що органи державного управління, розв’язуючи ті чи інші проблеми, зокрема економічні, соціальні та екологічні,  відчувають труднощі, адже нові процеси в сфері корпоративного управління та вдосконалення територіальної політики, пошук шляхів підвищення благополуччя та якості життя як у міській, так і в сільській місцевостях вимагають у сучасних умовах певної інформаційної  бази, а  також аналізу та запозичення кращих практичних здобутків  своєї держави та  розвинених країн світу.

11:01 21.07.2017

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь