АКЦІЯ «Фотографія з мамою»

Мама - одна-єдина, така близька, найрідніша людина в цілому світі, життя без якої просто неможливо уявити. Скільки б не було людині років - п'ять, двадцять п'ять, п'ятдесят, їй завжди потрібна мама - рідна, любляча, турботлива…

10:18 13.05.2017

«Миру і щастя живим!»

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги.Дорогою ціною заплатив український народ за  участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.

12:45 12.05.2017

Cвято Перемоги у Приворотті.

9 травня у Приворотському сільському Будинку культури відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 72-ій річниці Перемоги у Другій світовій війні. На сцені звучали пісні, поезія та інсценізація відомих музичних творів років війни. Учасників зібрання зі святом привітали голова Брусилівської районної ради Н.А.Рафальська, заступник голови Брусилівської селищної ради В.В.Шкуратівський та в.о. старости  с. Привороття Н.П.Кондратенко.

17:09 11.05.2017

Подаруймо іграшку дитині.

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради оголошує про збір дитячих іграшок до Дня захисту дітей. Гадаємо, в кожного з Вас знайдуться дитячі іграшки в задовільному стані, які можна буде подарувати дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

11:11 11.05.2017

Великодні розваги для найменших.

Традиційно, кожного року, в смт.Брусилів  проводиться районний фестиваль-конкурс «Великодні писанки», який відрізняється від інших подій та заходів селища своєю специфічністю та розмаїттям традицій  нашого народу.

10:56 11.05.2017

Хай квітують квіти і радують жителів та гостей

Щороку в центрі Брусилова, біля фонтану, висаджуються квіти від Брусилівської  селищної ради. І ось нещодавно працівники селищного Будинку культури та секретар селищної ради А.А.Волошенко  висадили саджанці чорнобривців  та агератуму.  Хай квітують квіти і радують жителів та гостей Брусилівщини жовто-блакитними кольорами...

15:29 05.05.2017

Фестиваль «Великодні писанки» – свято дитячої творчості.

27 квітня в парку, що в центрі Брусилова, відбувся традиційний щорічний фестиваль «Великодні писанки». Свято дитячої творчості зібрало делегації з різних населених пунктів району, які представили композиції та колекції писанок. Учасники фестивалю захищали свої композиції віршами, піснями і танцями, а також розповідали легенди про утворення Великодніх писанок.

16:24 04.05.2017

Вручено цьогорічну премію імені Івана Огієнка.

28 квітня в Брусилові відбулося вручення премії імені Івана Огієнка.  Ця відзнака започаткована у 1994 році з метою вшанування видатної особистості Івана Огієнка, збереження і продовження новими поколіннями його справ і діянь, яким він присвятив усе своє життя.

15:08 04.05.2017

Майстер-клас по виготовленню великодніх писанок .

В рамках традиційного районного фестивалю   «Великодня писанка», який проходив 27 квітня в Брусилівському парку, були представлені великодні композиції загальноосвітніх навчальних закладів району. А в фойє селищного Будинку культури майстер-клас по виготовленню великодніх писанок проводила вчитель Брусилівської  ЗШ 1-3 ст.№1 Сафронова С.О..  Серед охочих перейняти вміння власноруч розмалювати писанку були не тільки школярі району, а й дорослі, серед них-  Брусилівський селищний голова Габенець В.В. та директор Будинку культури Федишина К.В..

15:20 03.05.2017

літературно-музичний вечір пам’яті «Чорнобиль - жахливі сторінки минулого».

26 квітня в Брусилівському селищному Будинку культури було проведено літературно-музичний вечір пам’яті «Чорнобиль - жахливі сторінки минулого».Радіація встигла наробити багато лиха не лише теперішньому поколінню, але  й майбутньому. Всі присутні в залі  схилили свої голови  в подяці перед ліквідаторами страшної  Чорнобильської аварії-  перед живими і  перед пам’яттю до часу померлих від радіаційного  смерчу, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на  життя мільйонів.

15:05 03.05.2017