Чарівний світ паперової фантазії

3 - 4 листопада 2017 року комунальний позашкільний навчальний заклад «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради зустрічав радо учасників 12 обласної виставки-конкурсу «Паперовий світ».

17:15 08.11.2017

ГО „Ла Страда -Україна” – одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей

ГО „Ла Страда -Україна” – одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження тендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

16:41 08.11.2017

Мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми

У першу неділю листопада в Україні відзначають день працівника соціальної сфери. Він встановлений Указом Президента України 13 квітня 1999 року. Соціальна робота-це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. Це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов’язку, але й по велінню совісті і заклику душі. Працівники соціальної сфери дарують людям надію на краще, своєчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує.

20:37 06.11.2017

Осінь завітала в гості до малят

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В Брусилівському  ДНЗ «Віночок» стало традицією проводити Свято Осені. Цього року воно пройшло 24 та 25  жовтня  і своєю змістовністю та різноманітністю спонукало піднесенню святкового настрою всіх присутніх у прикрашеній з  любов’ю  залі.

20:19 06.11.2017

31жовтня 2017 року – 2 листопада 2017 року у м. Житомирі відбувся семінар-тренінг  «Впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки в Житомирській області.

15:46 03.11.2017

Адміністрація ЦПМСД щиро дякує народному депутату  України  Павлу  Володимировичу  Дзюблику

Адміністрація    Центру     первинної  медико-санітарної  допомоги  Брусилівської  селищної   ради   висловлює   щиру  подяку  народному депутату  України  Павлу  Володимировичу  Дзюблику  за  сприяння  у  виділенні коштів  на  придбання  автомобіля та  комп’ютерної  техніки  для  ЦПМСД.

15:37 03.11.2017

До уваги суб'єктів господарювання

За результатами зустрічі Президента    України П.О.Порошенка з Міністром економіки  Азербайджанської Республіки  Ш.А.Мустафаєвим було досягнуто  домовленості щодо відкриття Торгового дому  на території АР з можливим поширенням  діяльності на територію Ісламської Республіки  Іран.

10:56 30.10.2017

Щодо отримання землі

При досягненні 18-ти років кожен громадянин України може безкоштовно приватизувати п'ять ділянок землі під різні цілі:

18:31 27.10.2017

Спортивно-родинне свято «Веселі старти»

Свято несе дітям радість і веселощі. Навіть його очікування викликає у дитини позитивні емоції. Рухливі ігри, атракціони, сюрпризи, якими насичена програма будь-якого свята, викликають у дітей щирий сміх, захоплення, радість. Давно відомо, що хороший настрій, а отже й свято, має цілющу силу. А тим більше – спортивне свято.

15:16 27.10.2017

Літературно-мистецьке об’єднання «Жива вода» презентувало таланти Брусилівщини у Коростені

24 жовтня у Коростенському міському Палаці культури відбувся ІІ тур (зональний) обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань, клубів за інтересами художнього та багатопрофільного напрямків. Брусилівську громаду на огляді представляли учасники літературно-мистецького об’єднання «Жива вода», а саме Заслужений майстер народної творчості України гончар Іван Решта та його мама Віра Решта з Яструбні, художник-аматор, бібліотекар  Брусилівської гімназії імені Г.О.Готовчиця Аркадій Поліщук та поетеса Лариса Філоненко з Брусилова.

11:09 25.10.2017