Діяльність центрів   соціальної реабілітації  дітей з  інвалідністю

Одним з  пріоритетних   завдань  Мінсоцполітики є    формування    та  реалізація  державної  політики  у  сфері  реабілітації осіб  з  інвалідністю,  зокрема    дітей  з  інвалідністю. З цією  метою Мінсоцполітики  та  місцевими органами  влади утворено   мережу  реабілітаційних  установ для  осіб  з  інвалідністю,  зокрема  Державний  комплекс  соціальної  реабілітації  дітей-інвалідів (м.Миколаїв).

15:48 10.07.2017

Списки осіб, які стоять на квартирному обліку

05.07.2017 року відбулося засідання виконкому Брусилівської селищної ради, на якому було затверджено списки осіб, які стоять на квартирному обліку у виконавчому комітеті територіальної громади Брусилівської селищної ради.

12:43 07.07.2017

Брусилівський маслозавод: кроки в бік громади, нарешті, робляться

Після сходу жителів селища Брусилів минуло кілька тижнів. Хто не був присутній на цьому зібранні , -  на нашому сайті про це є інформація, а також і рішення, які були прийняті   щодо ТОВ «Брусилівський маслозавод», визначені конкретні терміни для виправлення ситуації із забрудненням повітря нечистотами, які утворюються при порушенні технології  переробки молочної продукції та мають різкий неприємний запах, що досить тривалий період створює нестерпні умови для проживання більшості жителів.

10:23 07.07.2017

Семінар - навчання старост ОТГ

06.07.2017 року на базі Брусилівської селищної ради відбувся семінар - навчання старост ОТГ  центром розвитку місцевого самоврядування. У гості до нас прибули представники  сусідніх  Корнинської та Коростишівської об'єднаних територіальних громад. На завершення гості відвідали історичний музей імені Івана Огієнка.

15:57 06.07.2017

Збори блогерів  відбулися у центральній бібліотеці ім. Г.М. Ткаченка

Вчитель іноземних мов Брусилівської ЗОШ №1 О.М.Полянчук тренер-консультант з іноземних мов, керівник мовного центру «Спікшпрехен», поповнила ряди блогерів – з чим її радо привітали  працівники Брусилівської центральної бібліотеки ім.Г.М.Ткаченка. Побажали успіхів Олені Миколаївні ведучі блогів з новинами нашої бібліотеки Оксана Макаренко (блог «Бібліотечна муза» з 2013 р.) та Ірина Калейчик (блог «Библиомир-ОК!» з 2014 р.) І хто ж зрозуміє нагальні питання блогера-початківця краще, ніж "посестри клавіатури"?.

14:47 05.07.2017

Брусилівське бюро правової допомоги інформує

Невідповідність працівника займаній посаді або виконуваній роботі - це документально підтверджена неможливість продовжувати виконання роботи працівником за умови що така робота потребує певної кваліфікації чи стану здоров’я. При цьому Кодексом законів про працю не передбачено, яким чином повинна бути виявлена та засвідчена невідповідність стану здоров’я працівника виконуваній роботі.Тому у разі звільнення з цих підстав, з метою недопущення порушення трудових прав працівників, слід звернути увагу на наявність таких обов’язкових передумов:

12:28 04.07.2017

Адресна допомога

Житомирський місцевий центр правової допомоги та бюро проводять виїзні прийоми для людей з обмеженими фізичними можливостями  Надання адресної безоплатної правової допомоги одиноким громадянам, людям похилого віку та громадянам з обмеженими фізичними можливостями за місцем їх перебування є одним із пріоритетних завдань Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

10:25 04.07.2017

Брусилівське бюро правової допомоги інформує

Трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом з їх ініціативи у випадках, перелік яких є вичерпним. Зокрема, у разі появи на роботі  працівника в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння він може бути звільнений на підставі пункту 7 статті 40 Кодексу законів про працю України.

10:37 30.06.2017