Свято села в Озерах

24 листопада відбулося свято села в Озерах. У сільському Будинку культури зібралися жителі цього населеного пункту та гості свята.  Про історію Озір розповів в.о. старости села В.Г.Терещук. Привітали присутніх Брусилівський селищний голова В.В.Габенець, начальник відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Л.М.Філоненко, директор Брусилівського селищного Будинку культури К.В.Федишина.

15:15 27.11.2017

В народній пам’яті ніколи не забудуться трагічні лихоліття 1932 -1933 років

В народній пам’яті ніколи не забудуться трагічні лихоліття 1932 -1933 років, коли на очах всього  цивілізованого світу над українським людом звершалися злодіяння масового знищення народу. Мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей були без жалю винищені голодомором. 24 листопада біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 р.р.  зібрались жителі Брусилова, щоб в  скорботі схилити голови перед пам’яттю  людей різного віку, яких на родючих  землях, між буянням хлібів, між квітучими садами змушували   вмирати від голоду. Були засвічені поминальні лампадки.

14:55 27.11.2017

«Осінній бал –2017» – свято молодості, краси і таланту

18 листопада в Брусилівському селищному Будинку культури відбулося свято молодості краси і таланту серед учениць 10-11 класів загальноосвітніх закладів Брусилівщини «Осінній бал -2017». За корону переможниці та звання «Міс-Осінь 2017» змагалися шість красунь: ПУСТОВА ЮЛІЯ – учениця Хомутецької ЗОШ, СКУРАТІВСЬКА НАТАЛІЯ – учениця Брусилівської гімназії ім.Г.О. Готовчиця, ПЕТРЕНКО НАТАЛІЯ – учениця Лазарівського НВК, ОНІЩУК ОЛЬГА – учениця Водотиївського НВК, АНТОНЕНКО ГАЛИНА  – учениця Соловіївської ЗОШ та ДА-СІЛЬВА ГЛОРІЯ – учениця Брусилівської ЗОШ №1.

14:32 23.11.2017

Відповідальність за самостійне захоплення земельної ділянки

Самовільне зайняття земельної ділянки є адміністративним правопорушенням, передбаченим статтею 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Його вчинення тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

15:06 21.11.2017

Щира вдячність

На життєвому шляху кожного зустрічаються люди, які гарними пафосними словами керують помислами інших, а пишними фразами  зводять мости і розбудовують міста. Але на щастя , є й такі люди, у яких слово крокує поруч з ділом. Одними з таких людей є компанія « Аграрні системні технології» та народний депутат України Павло Володимирович Дзюблик. Не таємниця, що багато разів «А.С.Т.» допомагали нашому ДНЗ, не одна добра справа була зроблена в садочку за їх кошти. Сьогодні хочеться знову сказати багато добрих слів на їх адресу.

14:00 21.11.2017

Бібліотека відкриває нові таланти

Брусилівська центральна бібліотека ім. Г.М. Ткаченка проводить творчу екологічну  акцію до Новорічних свят «Не рубай ялинку», що направлена на збереження зеленого багатства України – хвойних лісів.

13:39 21.11.2017

Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Брусилівській ЗОШ №1

Головним завданням акції стало ознайомлення школярів та дорослих з основним правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника.

13:27 21.11.2017

Рідне слово: від легендарного літопису до сьогодення

Під такою назвою був проведений  10 листопада турнір мовознавців до Дня української писемності та мови для учнів 7-А та 7-Б класів Брусилівської ЗОШ №1.  Працівники Брусилівської центральної бібліотеки ім.Г.М.Ткаченка І.В.Толкач та Т.І.Мельниченко підготували до заходу цікаві запитання та перегляд  виставки «Рідне слово: від легендарного літопису до сьогодення», значну частину якої становили мовознавчі праці нашого земляка, філолога за фахом, С.С. Губерначука. Під керівництвом вчителя української мови і літератури Т.Г.Коваль, якій бібліотекарі щиро вдячні за співпрацю, діти розділилися на 4 команди та змагалися у різних конкурсах, відповідали на питання, відгадували анаграми та загадки-метаграми, завдання «Продовж прислів’я»... Було весело та цікаво! Перемогли усі - адже кожен дізнався щось нове про українську мову.

12:51 21.11.2017

Найкраще -  дітям!

Такий простий,  але  вкрай  важливий  і  необхідний –   апарат-небулайзер,  за  допомогою  якого  в   ситуації,  коли  хворому,  а  особливо  маленькій дитині,  потрібно  зняти  напад  утрудненого  дихання  ( бронхоспазм ),  а  венозного  доступу  немає – ним  легко  і  зручно  ввести   безпосередньо   в  дихальні  шляхи  лікарський  засіб, що значно  полегшує  дихання.

15:49 20.11.2017