Змагалися мовознавці

З метою підвищення рівня знань з української мови і літератури, а також вивчення та популяризації творчості Тараса Григоровича Шевченка протягом жовтня-листопада 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах Брусилівської селищної ради відбулися І та ІІ етапи конкурсів ім.Петра Яцика та Тараса Шевченка.

12:59 29.12.2017

ІІ тур предметних олімпіад завершився!

Талановиті діти — це той ресурс, із якого створюється інтелектуальна еліта. Інтелектуальну еліту будь-якого народу становлять особистості творчі, яскраві, мислячі. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно  виявляти таких дітей, допомагати їм знайти себе й правильно оцінити, підтримувати їхній розвиток.

12:09 29.12.2017

Безпечний Новий рік

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що принесуть до кожного будинку радість і надію, зміни на краще в житті. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. Такі вимоги є і до новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовуються під час святкування Нового Року і Різдва.

10:11 29.12.2017

Новорічні  старти у спортивній школі

Зима – час свят. В переддень Нового року  у спортивній школі пройшли святкові старти. Спортсмени показували свої вміння в різних видах спорту. У змаганнях по футзалу серед вікової групи 2005-2007 р.н. чемпіонами стали вихованці тренера-викладача Галенчика А.В. У волейболі отримали перемогу вихованці Кравчук Оксани Василівни з с. Осівець.

12:34 27.12.2017

Відкрито головну новорічну ялинку громади

22 грудня в Брусилові відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На святкову зустріч із дітьми прийшли гарні гості з  добрими вістями і святковими вітаннями - Брусилівський селищний голова Габенець В.В., голова районної ради Рафальська Н.А. та перший заступник голови райдержадміністрації Ненюк О.О.. Запросили діти на відкриття ялинки і святого Миколая, який   щороку приходить в наш край, в кожну хату, в кожен дім і несе дарунки всім…

13:15 26.12.2017

Прийнято бюджет селищної ради

22 грудня 2017 року відбулася тринадцята сесія сьомого скликання.  На зібранні  з-поміж двадцяти питань прийнято рішення, яким затверджено Програму економічного і соціального розвитку на 2018-2020 роки та прийнято  бюджет громади на новий 2018 рік. Депутати одноголосно підтримали головний фінансовий документ селищної ради. Детальніше читайте в рішеннях сесії селищної ради.

13:46 22.12.2017

До відома зацікавлених підприємців!

Повідомляємо про те, що Мінекономрозвитку України отримало від Посольства України в Республіці Сербія каталог сербських компаній, які підлягають приватизації.

13:35 22.12.2017

Година духовності «Із неба в український край йде зимовий Миколай»

19 грудня До Дня Святого Миколая була проведена година духовності «Із неба в український край йде зимовий Миколай». Бібліограф Мельниченко Т.І.  підготувала відвідувачам слайд-презентацію «Історія Святого Миколая» в якій діти ознайомилися з біографією, добрими вчинками та чудесами святого. На завершення хлопці отримали миколайчики – ліхтарики. Інформація подана також на сторінку у фейсбук. https: //www.facebook.com.

12:12 22.12.2017