До 80 річчя з дня народження Василя Стуса пройшов літературний вечір-реквієм «Життя, покладене на вівтар України»

Щороку у січневі дні Україна вшановує пам’ять поета і патріота Василя Стуса. Епоха часто не цінує геніїв за життя і згадує про них надто пізно. Якась жорстока закономірність: час палить, нищить генія невблаганними вироками, а коли збагне, що дух його безсмертний, схиляється в пошані і каятті.

12:10 29.01.2018

Обережно – снігові замети!

У зв’язку з випаданням великої кількості снігу пересування по дорогах стає небезпечним. Найпідступнішим явищем в цей час є снігові замети. Особливу небезпеку вони становлять для людей, захоплених у дорозі, далеко від людського житла. Заметені снігом дороги, втрата видимості викликають повну дезорієнтацію на місцевості.

15:39 26.01.2018

Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання приватного сектору

З метою покращення ситуації з пожежами в населених пунктах, у яких зросла кількість пожеж,  активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування людей від різного роду надзвичайних ситуацій, подій, навчання населення правилам безпечної поведінки 25 січня 2018 року співробітники Брусилівського районного сектору   Управління ДСНС в області спільно з працівниками служби у справах дітей, сім`ї та молоді  селищної ради здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання с. Лазарвіка шляхом обходу житлових будинків. Під час проведення відпрацювання проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо заходів та правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, та заходи по  попередженню пожеж, справності опалення та користування електронагрівальними приладами, розповсюджено листівки, експрес - інформації.

15:30 26.01.2018

Підписано меморандум про співпрацю

25 січня 2018 року в Брусилові відбулося зібрання за участю керівництва району, селищної ради та сільгоспвиробників Брусилівщини з нагоди підписання Меморандуму про співпрацю між управлінням агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації та Брусилівською об’єднаною територіальною громадою.

17:40 25.01.2018

Профілактика гепатиту А: пам’ятка для населення

Інформуємо про погіршення санітарно-епідемічної ситуації з захворюванням на гепатит А в країні, а саме в місті Миколаїв госпіталізовано до спеціалізованих закладів 94 хворих (лабораторно підтверджений діагноз гепатиту А у 75 осіб). За попередніми результатами санітарно-епідеміологічного розслідування встановлено, що можливим фактором поширення збудника інфекції стала питна вода. З метою запобігання захворювання на вірусний гепатит А в районі, населенню необхідно знати.

16:03 25.01.2018

Туберкульоз -  для  нас тема болюча

Показник  захворюваності  на   активний  туберкульоз населення в районі  ( за  даними  минулого  року)  значно  перевищує середньообласний. До  того ж,  в 2017 р. було  зареєстровано  два випадки   позалегеневого  туберкульозу  у дітей  до  14 років.

15:13 25.01.2018

На сесії селищної ради…

24 січня 2018 року відбулася 14 сесія 7 скликання Брусилівської селищної ради. На засідання було заслухано звіт селищного голови В.В.Габенця про роботу селищної ради та її виконавчого комітету за 2017 рік, прийнято рішення про створення Центру надання адміністративних послуг Брусилівської селищної ради та затверджено перелік послуг, які надаватимуться через новостворений центр. Сесією надано дозвіл на розроблення топографічних планів, генеральних планів, планів зонування та детальних планів території населених пунктів громади. Також депутатами затверджено комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають на території Брусилівської селищної ради, на 2018 рік. На засіданні було розглянуло і прийнято рішення з 29 питань життєдіяльності громади.

17:22 24.01.2018

До Дня Соборності України

22 січня в Брусилові біля історичного музею імені Івана Огієнка відбувся мітинг до Дня Соборності України за участю керівництва району та громади, очільників релігійних конфесій та громадськості селища. На початку зібрання було покладено квіти до підніжжя пам’ятників  Т. Г. Шевченку, І. І. Огієнку та монументу синам і дочкам, які загинули за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

16:59 24.01.2018

Профілактика гепатиту А: пам’ятка для населення

15:38 24.01.2018

Фестиваль колядок і щедрівок «Коляда Івану  Огієнку» з нагоди 136-ої річниці від дня народження Івана Огієнка

16 січня в Брусилівському селищному Будинку культури відбувся фестиваль колядок і щедрівок «Коляда Івану  Огієнку» з нагоди 136-ої річниці від дня народження нашого славного земляка, відомого вченого, літератора, перекладача та громадського діяча Івана Огієнка, ієрарха православ’я митрополита Іларіона, людини котра все своє життя пристрасно і одержимо творила Україну і стала духовним світочем української нації. Всіх присутніх на святковому дійстві вітали голова районної ради Ніна Рафальська,  перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Олександр Ненюк та Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, які і були  ініціаторами та організаторами святкового фестивалю.

17:01 23.01.2018