30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй 30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Вищевказаною організацією зазначено, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків, дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

15:45 19.07.2017

Творчі звіти стали святами аматорського мистецтва та іспитами роботи керівників клубних закладів Брусилівської громади

Відповідно до рішення виконкому Брусилівської селищної ради від 01.03.2017 року №35 «Про затвердження Положення про творчі звіти колективів художньої самодіяльності та аматорів народного мистецтва територіальної громади селищної ради» у нашій громаді відбулися зональні звітні концерти клубних закладів. До складу журі творчих звітів ввійшли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Віктор Шкуратівський, начальник відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Лариса Філоненко, директор Брусилівського селищного Будинку культури Ксенія Федишина та методисти селищного Будинку культури Тетяна Лаворчук та Світлана Луцюк.

14:39 19.07.2017

Про  встановлення  ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік

Відповідно до пп. 24 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України, ст. 69 Бюджетного Кодексу України, враховуючи рекомендації  постійних комісій селищної ради, селищна  рада

15:25 17.07.2017

За досвідом – до Брусилівської ОТГ

Асоціація міст України за підтримкою USАІD розробила проект, який спрямований на зміцнення місцевого самоврядування в Україні. Частиною цього проекту є програма « Маршрути успіхів», за якою вже створені  ОТГ діляться досвідом із представниками міст, сіл та селищ, для яких об’єднані громади – це найближча перспектива. От і до нашої ОТГ, яка вже працює півроку в новому статусі, 13 липня 2017 року завітали гості: регіональний консультант з питань економічного розвитку  Київського РВАМУ Ревенко Тетяна Миколаївна,  представники із Кагарлицького району Київської області на чолі з міським головою Панютою Олександром Олексійовичем, заступником голови Кагарлицької РДА Синюк Світланою Миколаївною, 27 сільськими головами та депутатами; також прибула делегація у кількості 13 осіб із Андрушівського району Житомирської області, очолювана заступником голови райдержадміністрації Борисовим Олегом Анатолійовичем.

11:21 17.07.2017

Замок- музей Радомисль гостинно зустрів юних огієнкознавців Брусилівщини

За традицією, учасники історико-літературного краєзнавчого конкурсу «Духовні скарби Івана Огієнка» щорічно нагороджуються екскурсійною поїздкою. Ця екскурсія, на переконання фундатора, а також головного спонсора і мецената, лауреата премії імені Івана Огієнка Володимира Васильовича Габенця, повинна доповнювати основну мету конкурсу, розширювати патріотичні горизонти сучасної молоді, залучати її до пошуку духовних скарбів народу. У минулому році за сприяння В.В Габенця конкурсанти побували у музеї українського костюма (смт. Немішаєве). А в цьому році, якраз на велике церковне свято вшанування апостолів Петра й Павла(12 липня), завдяки спонсорський допомозі нашого мецената  обдаровані діти, які брали участь в огієнкознавчому конкурсі, а також у III-IVетапах конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, відвідали Музей української домашньої ікони, який знаходиться у замку Радомисль. Перед початком поїздки Володимир Васильович зустрівся із дітьми та побажав їм щасливої дороги й незабутніх вражень.

12:05 14.07.2017

Не будьмо байдужими!

Голова обласної ради В.В.Ширма у зв'язку із неодноразовими зверненнями волонтерів, представників громадськості, звернувся до нашої громади з проханням надання гуманітарної допомоги бійцям добровольчих батальйонів, які перебувають у зоні АТО. Допомога зібрана на території Брусилівської ОТГ буде передана в обласну раду для подальшої передачі в зону АТО. Звертатися за адресою: вул. Митрополита Іларіона, 50 (відділ комунальної власності).

15:22 12.07.2017

Отримали гуманітарний вантаж

Днями «КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради»  отримала гуманітарну допомогу від обласного благодійного фонду «Хлібний дім». Доправити вантаж до Брусилова посприяла обласна та районна організації партії «Солідарність». Гуманітарна допомога, а це речі, що були в ужитку, постільна білизна, розподіляється серед одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, тих,  що опинились в складних життєвих обставинах, тимчасово переміщених осіб, малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу.

11:08 12.07.2017

НА ІВАНА ,НА КУПАЛА СОНЦЕ РАНО ГРАЛО

Традиційно в липні на ставку « Тихі верби» в Брусилові було проведено свято Івана Купала . Ініціатором проведення була  Брусилівська селищна рада та Брусилівський селищний будинок  культури. Свято розпочалося о 18.00 і тривало аж до півночі. Ведучі свята Скуратівська Наталія та Столярчук Марія запросили до слова  секретаря селищної ради Волошенко А.А.,яка привітала присутніх зі святом,побажала гарно відпочити  та погуляти.

10:57 12.07.2017