Ось і прийшла довгоочікувана зима. Вона принесла з собою чарівний настрій. Зимовий час – чудова пора! У різні роки зима приходить до нас по – різному. Іноді  вона тихо і привітно з’являється одна, а іноді — зі своїми лихими супутниками: морозом, вітром і хуртовиною. З настанням зимового періоду починаються  снігопади, тому першочерговою задачею в утриманні об’єктів благоустрою населених пунктів громади є регулярне прибирання снігу, криги, видалення бурульок. Відділ самоврядного контролю Брусилівської селищної ради попереджає суб’єктів господарювання, ФОП, власників (або відповідальних осіб) крамниць, кафе, ресторанів  тощо, про відповідальність   за утримання відведених  прилеглих територій у зимовий період.
         Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність згідно  ст.152 Адміністративного кодексу України, а саме на громадян – суб’єктів підприємницької діяльності накладається штраф від п’ятнадцяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.)       
Нагадуємо про те, що під час ожеледиці повинне постійно  проводитися  розчищення, посипання тротуарів, переходів через вулиці, місць зупинки маршрутних транспортних засобів, спусків і підйомів піщано- сольовою сумішшю або піском та забезпечити безпеку пересування громадян.
   Спеціалісти відділу самоврядного контролю на постійній основі щоденно здійснюють рейди по перевірці об’єктів благоустрою селища у зимовий період.
      Благоустрій громади – це наша спільна справа. Тому не варто чекати, що хтось прийде та прибере. Настав час не говорити, а діяти!
Дякуємо за повагу та розуміння!