Спадкове право: як здійснити процесуальне правонаступництво?

До Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась пенсіонерка Тамара Гуц (ім’я та прізвище змінені – прим. автора). За рішенням суду пенсійний фонд зобов’язали зробити перерахунок пенсії та виплатити недоотриманні гроші за попередній рік. Але за кілька місяців чоловік Тамари Михайлівни помер, так і не отримавши кошти за рішенням суду. Жінка поцікавилась, чи може вона після смерті чоловіка отримати гроші, які мали виплатити її чоловіку.

11:58 15.01.2018

Акція «Тепла домівка зігріта турботою»

На виконання наказу обласного центру СССДМ  від 14.11.2017 року. № 73  «Про проведення акції центрами СССДМ області «Тепла домівка зігріта турботою» з 01.12.2017 по 01.03.2018,  відділом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради організовано проведення профілактичної акції на території Брусилівської селищної ради.

14:57 12.01.2018

Мрії збуваються …

11 січня у селі Осівці, що входить у нашу громаду, відбулася важлива подія, адже діти-сироти Скаржевська Ольга Русланівна та Андросович Сніжана Адамівна отримали у власність будинок. За рішенням виконкому селищної ради це житло тепер належить дівчаткам. Щасливі новосели отримали ключі з рук голови селищної ради Габенця В.В. і не приховували радісних емоцій, адже тепер і у них є своє затишне гніздечко: є куди повертатися, є де господарювати та мріяти.

17:16 11.01.2018

Хай слово Огієнка оживе на рідній землі !

Є щедрим на свята та подарунки січень місяць. Для працівників Брусилівського історичного музею він є знаменним, адже 14 січня виповнюється 136 років з дня народження духовного проповідника нашої нації, невтомного сівача українознавчої ниви Івана Огієнка.

15:30 11.01.2018

Семінар-нарада у бібліотекарів

В зв'язку з значним оновленням кадрів (керівники сільських будинків культури вже не можуть працювати за сумісництвом у бібліотеці), відбулась зустріч бібліотечних працівників Брусилівської ОТГ під час занять у школі молодого бібліотекаря.  Питання "План роботи як дійовий інструмент бібліотек", "Бібліотечна статистика в організації роботи", "Робота з бібліотечним фондом в процесі його використання" висвітлили директор ЦБ Л. Комарова, заступник директора по роботі з дітьми М.Кіщенко, методист Т.Червонюк. Майстер-клас "Літературне краєзнавство як одна з форм пізнання свого краю" провела бібліотекар с.Привороття Т.Гаєвська.

15:14 11.01.2018

Інформаційно-просвітницькі заходи відділу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

В 2017 році відділом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  комунальної установи «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради  проведено 15 профілактичних, інформаційно-просвітницьких заходів серед підлітків, молоді, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, учасників антитерористичної операції та їх сімей, тимчасово переміщених осіб із зони проведення  антитерористичної операції щодо профілактики різних форм насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, їх органами та тканинами. Заходами було охоплено 34 сім’ї та 80 дітей.

15:02 11.01.2018

Алкоголь та тютюн неповнолітнім!

З метою недопущення продажу алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів неповнолітнім в смт.Брусилів проведено інформаційно-просвітницьку роботу серед торговельних закладів населеного пункту щодо відповідальності за продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

16:21 10.01.2018