Туристи на Брусилівщині

10 червня 2017 року Брусилівщину відвідали 60 туристів з Києва. Брусилівський селищний голова Габенець Володимир Васильович радо приймав на Брусиліщині гостей. Туристи мали можливість відвідати історичний музей імені Івана Івановича Огієнка та історичні об'єкти Брусилівського краю.

14:35 12.06.2017

Останній дзвоник у Соловіївській школі

26 травня в Соловіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів пролунав останній дзвоник для випускників 2017 року. Випускників та учнів школи вітали: секретар виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Войцехівська І.М., в.о. старости села Кияниця С.Ю., представник ТОВ "Аграрні системні технології" Антоненко Н.В., голова батьківського комітету Федорчук Н.П., побажали школярам веселих канікул, а випускникам - успіхів у здачі ЗНО та щасливого майбутнього. Директор школи Ногачевська Л.В. підвела підсумки навчального року та вручила грамоти, похвальні листи, дипломи, подяки за досягнення у навчанні, творчих конкурсах та спортивних змаганнях.

10:28 12.06.2017

В центрі уваги трудового колективу

Днями відбулась загальновиробнича нарада-семінар в  колективі «Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради». Головними були питання підсумків роботи за 5 місяців поточного року, реорганізації територіального центру, в результаті якої до нього буде приєднано комунальну установу «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Брусилівської селищної ради, а також питання якості наданих соціальних послуг, оцінки роботи соціальних робітників  на підставі проведених перевірок, охорони праці, прийняття нового колективного договору та ін.  На початку року було виявлено 1000 жителів, які потребують надання соціальних послуг. 513 пенсіонерів, громадян, які з різних причин опинились в складних життєвих обставинах, отримали соціальні послуги в двох відділеннях територіального центру. 46 з них на платній основі. Для наших підопічних соціальний робітник-це найкращий друг, надійний помічник, а часто-густо і єдина розрада в нелегкому житті.

15:57 09.06.2017

Надомні соціальні послуги

Вам необхідна допомога та підтримка? Ви отримаєте її. До ваших послуг «Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради». Саме тут, у двох структурних підрозділах - відділенні соціальної допомоги вдома та відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  ви  маєте змогу   отримувати найрізноманітніші надомні соціальні послуги.

15:52 09.06.2017

Контроль за якістю  наданих соціальних послуг

Впродовж тижня комісія з моніторингу «Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської  селищної ради» обстежила матеріально-побутові умови проживання 45 підопічних відділення соціальної допомоги вдома - жителів Брусилова та  вивчила якість наданих їм соціальних послуг згідно державних стандартів. Результати проведеного моніторингу узагальнено на виробничій нараді. Моніторинг поточної діяльності, контроль діяльності персоналу, стан реалізації виконання планів роботи структурними підрозділами установи  дирекцією проводиться постійно.

15:44 09.06.2017

Обласний етап конкурсу "Сокіл" ( "Джура")

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості в області 29-31 травня 2017 року було проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку Військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

16:49 08.06.2017

«Єднаймося, люба родино»

Відповідно до рішення виконкому Брусилівської селищної ради від 01.03.2017 року №35 «Про затвердження Положення про творчі звіти колективів художньої самодіяльності та аматорів народного мистецтва територіальних громад Брусилівської селищної ради» протягом червня у населених пунктах Брусилівщини проходитимуть творчі звіти аматорського мистецтва під назвою «Єднаймося, люба родина»  згідно із затвердженим графіком:

12:23 08.06.2017

Іграшка, яка змусила усміхнутися

Протягом місяця тривала акція збору дитячих іграшок «Подаруй іграшку дитині», ініційована службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради.За підсумками акції було зібрано понад 200 іграшок, завдяки учням Брусилівської гімназії ім.Г.О.Готовчиця, Осівецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», загальноосвітніх шкіл с.Привороття і с.Хомутець та небайдужих жителів району.

17:33 07.06.2017

«Бібліотека: новий формат діяльності»

«Бібліотека: новий формат діяльності»… під такою назвою у Брусилівській селищній бібліотеці ім.Г.М.Ткаченка відбувся семінар-практикум для працівників сільських бібліотек-філіалів.

15:43 07.06.2017

Маленький актор в кожній дитині

Враховуючи те, що одним із пріоритетних напрямів діяльності дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році є формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми та з метою використання у навчально-виховному процесі творчої гри  07.04.2017 року на базі дошкільного навчального закладу "Калинка" Ставищенської сільської  ради відбувся семінар-практикум для вихователів ДНЗ та НВК з теми: «Розвиток творчих здібностей дошкільнят засобами театрального мистецтва». Метою семінару було розкриття можливості використання театрального мистецтва  у розвитку творчих здібності особистості, формування властивостей і збагачення її внутрішнього змісту.

12:02 07.06.2017