Семінар для асистентів вчителів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

Травень – відповідальний місяць у відношенні до навчання дітей з ООП. Це: і підбиття підсумків, і робота над потребами дитини для удосконалення індивідуальної програми розвитку на наступний навчальний рік.

Благодійний фонд «МХП — Громаді» оголошує Всеукраїнський конкурс мікрогрантів «Час діяти, Україно!»

Він спрямований на підтримку різноманітних соціальних ініціатив громад з 14 областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області), де працюють підприємства агрохолдингу МХП (міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, ритейлу). Цього року Фонд має намір підтримати 100 кращих конкурсних проєктів. На реалізацію кожного з них Фонд виділить до 50 тисяч гривень.

Відбулося  шістдесят перше  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради

22 травня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулося  шістдесят перше  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.