метою розвитку вокального мистецтва, а також психологiчної пiдтримки дiтей та учнівсъкої молоді в умовах воєнного стану, виховання почуття патрiотизму, вiдповiдалъностi за майбутнє своєї держави 26 березня 2024 року в Брусилівській селищній територіальній громаді, серед учнів закладів позашкільної та загальної середньої освіти, пройшов І етап фестивалю-конкурсу «Кришталеві нотки».

Всі учасники добре проявили себе та виборювали першість у різних номінаціях, а саме:

В номінації «Академічний спів» (вокальні ансамблі):

І місце – ансамбль «Україночка», Брусилівська мистецька школа, керівник – Сачок Жанна Василівна;

ІІ місце – ансамбль «Зірочка», Брусилівська мистецька школа, керівник – Сачок Жанна Василівна;

ІІІ місце – ансамбль «Веселі нотки», Брусилівська мистецька школа, керівник – Дворяковська Вікторія Вікторівна.

В номінації «Естрадний спів» (вокальні ансамблі):

І місце – ансамбль «Козачата», Брусилівський ліцей ім. Г.О. Готовчиця, керівник – Зайченко Надія Миколаївна;

ІІ місце – ансамбль «Марійчики», Осівецька гімназія, керівник – Іваненко Микола Васильович ;

ІІІ місце – ансамбль «Крила», Осівецька гімназія, керівник – Іваненко Микола Васильович.

В номінації «Естрадний спів» (солісти):

І місце – БАБІНЧУК МАРГАРИТА МИКОЛАЇВНА, учениця Брусилівського ліцею ім. Г.О. Готовчиця, керівник – Зайченко Надія Миколаївна;

ІІ місце – ШИШКОВСЬКИЙ ІЛЛЯ БОГДАНОВИЧ, учень Приворотської гімназія, керівник – Груздюк Тетяна Петрівна;

ІІІ місце – УШКО АНАСТАСІЯ ІВАНІВНА, учениця Брусилівської мистецької школи, керівник – Чернець Олександр Петрович.

Також, за активну участь, було нагороджено грамотою гурт «Мальва»  Ставищенської гімназія, керівник – Волошенко Тетяна Іванівна.

Дякуємо всім за активну учать.