29 березня відбулося вшанування пам'яті українського науковця, громадського та релігійного діяча Івана Івановича Огієнка (митрополита Іларіона). Ця постать є знаковою не лише для нашої громади, а й для усієї держави.

Меморіальний захід відбувся біля його пам'ятника, який розташований поруч з Брусилівським історичним музеєм імені Івана Огієнка.

В ньому взяли участь Брусилівський селищний голова Володимир Васильович Габенець, заступник селищного голови Світлана Василівна Приходько, представники галузі культури та громадськість селища. Аби вшанувати пам'ять нашого земляка, було покладено квіти до пам'ятника.

Кожен з нас повинен знати свою історію і видатних постатей, які зробили величезний вклад в неї. Пишаємося тим, що Іван Огієнко народився у нашому селищі.

Шануймо рідне слово, поважаймо свою історію та культуру!