29 березня відбулася ще одна стратегічна сесія щодо напрацювання ідей розвитку громади у сфері охорони здоров'я. Це один із важливих напрямків, бо від розвитку медичної сфери залежить здоров'я жителів громади, які у свою чергу, є головною частиною розвитку економіки громади.
 Участь взяло близько 40 осіб: представники зі сфери охорони здоров'я, громадських організацій, наглядових рад, депутати та жителі громади. Кожен з учасників висловлював свої думки щодо розвитку громади у різних напрямках: розвиток якісних медичних послуг у первинній ланці, у Брусилівській лікарні, щодо розвитку реабілітаційної сфери та профілактики захворювань через фізичну культуру і здоровий спосіб життя.
  Багато ідей є важливими, цікавими, актуальними і будуть обов'язково враховані під час актуалізації стратегії розвитку Брусилівської ОТГ.

Фото без описуФото без опису