Правила поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Причиною багатьох вибухів на території України є боєприпаси, що залишилися з часів Великої Вітчизняної війни.

13:07 13.03.2018

Робоча зустріч

06.03.2018  відбулася робоча зустріч начальника відділу  «Брусилівське бюро правової допомоги» Ю. Ободзінського  з директором Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості О.С. Дроздом.

12:36 12.03.2018

Вибір професії – важливий крок у житті

У світі існує багато тисяч різноманітних професій. Серед цього різноманіття важко зорієнтуватися і вибрати ту професію, яка б не тільки подобалася, але була б потрібною в умовах сучасної економіки.

11:51 07.03.2018

Берегиня 2018

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Брусилівському селищному Будинку культури відбулося традиційне святкове засідання клубу «Берегиня» районної ради жінок. Розпочалося свято з виступу юних джентельменів- читців СБК, які подарували усім жінкам свої поетичні вітання. Оплесками дякували всі присутні в залі за вітання першому заступнику голови райдержадміністрації Ненюку О.О., заступнику Брусилівського селищного голови Шкуратівському В.В., голові Брусилівської районної ради Рафальській Н.А., директору Немішаєвського агротехнічного коледжу Альохіну В.І..

11:35 07.03.2018

Попередження пожеж від пічного опалення

З настанням холодної пори року багато людей для обігріву використовують пічне опалення. На жаль, через порушення громадянами правил пожежної безпеки при експлуатації печей часто виникають пожежі, люди продовжують гинути, втрачати своє житло і майно.

11:06 07.03.2018

Паління в ліжку в нетверезому стані - пряма дорога на цвинтар

Ніхто сьогодні не застрахований від надзвичайних ситуацій чи подій, а тому важливим й необхідним є своєчасне попередження, реагування на лиха, що загрожують населенню. Як свідчить статистика, аварії, пожежі, екстремальні ситуації були й залишаються гіркими реаліями, є причиною серйозних, трагічних наслідків.

11:00 07.03.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

10:47 07.03.2018

Звітував селищний голова

3 березня 2018 року на відкритій зустрічі з громадянами Брусилівський селищний  голова Габенець Володимир Васильович прозвітував про роботу селищної  ради та  виконавчого комітету перед територіальною громадою  відповідно до   Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні». Присутні на зібранні мали змогу виступити із запитаннями, пропозиціями та побажаннями й отримати відповіді. У роботі зібрання взяв участь та виступив народний депутат України Павло Володимирович Дзюблик.

11:37 05.03.2018