29 березня відбулася стратегічна сесія пошуку ідей щодо розвитку громади у сфері культури. Захід відбувся за підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь в умовах війни та післявоєнний період» в межах актуалізації стратегії розвитку Брусилівської ОТГ.
 На зустріч був запрошений начальник Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Анатолій Душко. Всього участь взяло близько 40 мешканців громади, серед яких представники та представниці сфери культури, громадського сектору, закладів та організацій громади.
 Робота над пропозиціями відбулася в групах (формат «Світового кафе»). Учасники у неформальній обстановці напрацьовували ідеї щодо покращення і розвитку у певному напрямку сфери культури.
 Всі напрацювання щодо можливості розвитку громади будуть враховані. Частина з них увійде  в документ «Стратегія розвитку Брусилівської громади».