Літературна подорож  " В світі казки чарівної"

Дата: 23.10.2018 09:41

19 жовтня  працівники дитячої бібліотеки відвідали Брусилівську школу №1. Разом з учнями 3-б класу здійснили літературну подорож "В світі казки чарівної". Мета заходу збагатити знання учнів про казку, вчити впізнавати українські народні  та літературні казки. Розвивати читацький інтерес до усної народної творчості. Виховувати у дітей прагнення до добра і справедливості. За уривками казок діти відгадували їх назви, пригадували літературні твори та їх авторів, відповідали на запитання літературних вікторин: "чи знаєте ви казки та їх героїв". Захід пройшов цікаво і весело. Діти ознайомилися з книжковою виставкою, де кожен забажав взяти книгу додому, щоб краще ознайомитися з твором який сподобався. Ми, працівники бібліотеки, дякуємо класному керівнику Сломовській А. В. за допомогу та підтримку у проведенні даного заходу.