17 жовтня 2018  року  Брусилівщину,  з робочим  візитом,    відвідав  депутат  Житомирської  обласної  ради   М.М. Рудченко.  Як завжди,  цікавився  життям  громади,  питаннями  соціальної  сфери,  які наразі  стоять  гостро  і  потребують термінового  вирішення,  зокрема  і  питаннями  медичної  галузі.

У супроводі  голови Брусилівської  районної  ради   Н.А. Рафальської, заступника   голови  райдержадміністрації  О.О. Ненюка, заступника  селищного  голови  В.В. Захарченка,  головного лікаря  Брусилівської ЦРЛ   С.В. Хабази,   Микола  Миколайович  побував  у відділенні  анестезіології  та    інтенсивної  терапії    ЦРЛ,   де  вручив  новий,  сучасний і  дуже необхідний – дефібрилятор   –  прилад  для  електроімпульсної  терапії  порушень  серцевого  ритму.   Цей  прилад  застосовується  для  надання  екстреної   допомоги  при  раптовому  важкому  порушенні  ритму  серця  і  шлуночків  (  так  як  мимовільно  серце   зі  стану  фібриляції  вийти  не  може).

Сподіваємося,  що   прилад   служитиме  на  користь нашим  пацієнтам    і  врятує   багато  людських  життів.

Адміністрація КУ  «Брусилівська ЦРЛ»,  колектив  реанімаційного  відділення ( ВАІТ ),  керівники  органів  місцевої  влади щиро  вдячні  М.М. Рудченку  за  допомогу,  розуміння, людяність  та  небайдуже  ставлення   до   соціальних  і  зокрема  медичних   проблем.

ВОЗ   Брусилівської   селищної  ради