Екскурсія до бібліотеки: "Бібліотека - дім твоїх друзів"

Дата: 26.10.2018 15:58

25 жовтня ми святкуємо День української книги.  В дитячій бібліотеці в цей день свято, весело і гамірно. На екскурсію  до бібліотеки  завітали учні 1-б класу Брусилівської школи №1 з своїми класними керівниками

Кондратюк Людмилою Сергіївною та Огінець Галиною Михайлівною. Бібліотекарі провели екскурсію по бібліотеці: "Бібліотека - дім твоїх друзів". Познайомили дітей з бібліотекою , правилами поведінки в бібліотеці. Розповіли як правильно користуватися книгою. Провели вікторину- подорож: "Казка в гості поспішає" діти відгадували уривки з казок, розповідали казочки  які їм читали мами, відгадували літературних героїв. Учні з цікавістю переглянули мультфільм. " Колобок". В бібліотеці була оформлена книжкова виставка- інсталяція: " "Всесвіт цікавих казок" де діти не тільки можуть взяти книги додому, а й погратися іграшками. Екскурсія пройшла весело і цікаво, діти з задоволенням слухали казочки, приймали активну участь у вікторині. Бібліотека стала не лише тим місцем, де можна взяти і прочитати книгу, тут можна відпочити,  пограти в різні ігри.А наші масові заходи мають, як естетичну, так і виховну функцію. Завдяки таким формам роботи наші маленькі читачі в майбутньому не тільки полюблять книжки, а стануть інтелектуальними і розвиненими в дорослому житті.  Хочемо від усього колективу бібліотеки подякувати вчителям Брусилівської школи № 1 за допомогу та підтримку у проведенні масових заходів.