Вперше в області

Брусилівська селищна рада перша в Житомирській області започатковує інноваційну соціальну послугу «Патронат над дитиною». Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Ця послуга передбачена постановою Кабінету Міністрів України  16 березня 2017 року «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», де  затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.

В здоровому тілі – здоровий дух

Щорічно у другу суботу вересня  в Україні святкують День фізичної культури і спорту. Це дуже важливе свято для всієї країни, воно приурочене всім спортсменам, як професійним, так і простим любителям, які виходять вранці на пробіжку.

Запрошуємо юнаків та дівчат до занять спортом у Брусилівській ДЮСШ

Розпочався новий навчальний рік. Для ефективного навчання потрібно багато енергії, сили, витривалості. Всі ці якості можна здобути, займаючись фізичною культурою та спортом. Над їх розвитком активно працює Брусилівська ДЮСШ. У 2017-2018 році розпочали свою роботу такі відділення спорту: легка атлетика, футбол, волейбол, пляжний волейбол, спортивне орієнтування. За сприяння народного депутата П.В. Дзюблика було закуплено спортивні тренажери, де вихованці ДЮСШ старшої вікової групи, можуть розвивати свої якості.

Важлива інформація!

Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради на звернення Батьківського комітету  Брусилівської музичної школи щодо створення школи мистецтв  повідомляє, що в громаді існує заклад, ЦДЮТ «Мрія», в якому є клас хореографії, образотворчого та театрального мистецтва.

Вчительська конференція

Закінчилося гомінке літо, веселий та безтурботний період. Задзвонив перший дзвоник, і помчалися юні соколята за шкільну парту. А мудрі, добрі вчителі знову спішать навчити, донести щось високе і прекрасне. Та щоб це вдало виходило – потрібно зробити підсумки, виправити все те, що не зовсім вдалося, примножити свої досягнення.

Відпочинок на березі Чорного моря

Цього літа діти пільгових категорій селищної ради мали унікальну нагоду відпочити в дитячому оздоровчому таборі «Веселка»  у місті Скадовськ Херсонської області. Окрім чудових фотографій із собою з табору діти привезли додому незабутні спогади про затишний відпочинок на березі моря, різноманітні конкурси та розваги.

Брусилів відсвяткував 920-ту річницю та День Незалежності України

День Незалежності кожного року нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування незалежної, демократичної та унітарної країни. В цей день загострюється відчуття істинної національної приналежності. Саме тоді, як ніколи, виникає бажання вдягти українську вишиванку, скуштувати вареників і заспівати пісню на українській мові. Кожен громадянин України відчуває себе часткою цього свята. Відзначення цього дня нагадує українцям про їх індивідуальність, а всьому світові про процвітання величної країни в центрі Європи.

На День Державного Прапора відкрито районну Дошку Пошани

23 серпня 2017 року Брусилівщина відзначала День Державного Прапора України. О 9.00 біля приміщення Брусилівської селищної ради зібралася громадськість району. З вітальним словом виступили перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації О.О. Ненюк, голова районної ради Н.А.Рафальська та селищний голова В.В.Габенець. Вперше поряд з Державним прапором України було піднято прапор Брусилівської об’єднаної територіальної громади. За традицією на День Державного Прапора було відкрито районну Дошку Пошани, на яку занесено кращих із кращих працівників різних галузей народногосподарського комплексу району.

В м. Чорноморську (Іллічівську) Одеської області нещодавно проходив ХІ-й Всеукраїнський фестиваль української народної пісні ім. Ю.Штельмаха «Серпневий заспів-2017». Географія колективів- а їх було 37- виявилась дуже широкою- від Житомирської, Рівненської, Київської, Чернівецької,Вінницької, Тернопільської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Харківської  та Одеської областей.