Директор Житомирського обласного центру зайнятості  з робочим візитом відвідала Брусилівський район

Директор Житомирського обласного центру зайнятості  Корінна Галина Віталіївна з робочим візитом відвідала Брусилівський район. Відбулася зустріч з головою Брусилівської громади Габенцем Володимиром  Васильович та колективом Брусилівського районного центру зайнятості.

15:41 14.09.2017

Оздоровлення триває

Незважаючи на початок осені, перешкоди в погоді, в Брусилівській селищній раді триває оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

14:15 13.09.2017

До уваги учасників АТО

З метою надання соціальної підтримки, соціальної допомоги учасникам  антитерористичної операції з  урахуванням визначених потреб в Комунальній установі «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради діє «Гаряча телефонна лінія».  При виникненні питань, які потребують негайного вирішення, втручання органів державної та виконавчої влади, підприємств, установ, організацій учасники антитерористичної операції можуть звернутися до фахівця із соціальної роботи 1 категорії  Кушніра Андрія Івановича за номером «Гарячої телефонної  лінії»  3-16-41.

15:04 11.09.2017

Вперше в області

Брусилівська селищна рада перша в Житомирській області започатковує інноваційну соціальну послугу «Патронат над дитиною». Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Ця послуга передбачена постановою Кабінету Міністрів України  16 березня 2017 року «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», де  затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.

14:45 11.09.2017

В здоровому тілі – здоровий дух

Щорічно у другу суботу вересня  в Україні святкують День фізичної культури і спорту. Це дуже важливе свято для всієї країни, воно приурочене всім спортсменам, як професійним, так і простим любителям, які виходять вранці на пробіжку.

14:07 11.09.2017

Запрошуємо юнаків та дівчат до занять спортом у Брусилівській ДЮСШ

Розпочався новий навчальний рік. Для ефективного навчання потрібно багато енергії, сили, витривалості. Всі ці якості можна здобути, займаючись фізичною культурою та спортом. Над їх розвитком активно працює Брусилівська ДЮСШ. У 2017-2018 році розпочали свою роботу такі відділення спорту: легка атлетика, футбол, волейбол, пляжний волейбол, спортивне орієнтування. За сприяння народного депутата П.В. Дзюблика було закуплено спортивні тренажери, де вихованці ДЮСШ старшої вікової групи, можуть розвивати свої якості.

12:53 11.09.2017

Важлива інформація!

Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради на звернення Батьківського комітету  Брусилівської музичної школи щодо створення школи мистецтв  повідомляє, що в громаді існує заклад, ЦДЮТ «Мрія», в якому є клас хореографії, образотворчого та театрального мистецтва.

16:57 06.09.2017

Вчительська конференція

Закінчилося гомінке літо, веселий та безтурботний період. Задзвонив перший дзвоник, і помчалися юні соколята за шкільну парту. А мудрі, добрі вчителі знову спішать навчити, донести щось високе і прекрасне. Та щоб це вдало виходило – потрібно зробити підсумки, виправити все те, що не зовсім вдалося, примножити свої досягнення.

11:20 06.09.2017

Відпочинок на березі Чорного моря

Цього літа діти пільгових категорій селищної ради мали унікальну нагоду відпочити в дитячому оздоровчому таборі «Веселка»  у місті Скадовськ Херсонської області. Окрім чудових фотографій із собою з табору діти привезли додому незабутні спогади про затишний відпочинок на березі моря, різноманітні конкурси та розваги.

10:43 06.09.2017